dawdwadaaw

Pierwsze beta testy za nami. Pora więc na podsumowanie pierwszej kolejki.

 • Starcie Kamil Gniadek – Mateusz Zawadzki zostało uznane za nieważne z uwagi na brak remisu do zaznaczenia.
 • Ponad 92,7 % z Was zaznaczyło Michała Włodarka jako zwycięzcę z czego aż 67 % głosów poszło na to, że wygra przez KO/TKO. Na Szymona Bajora głosowało 7,3 % osób.
 • Największą niespodzianką gali była przegrana Anzora Azhieva na którego stawiało aż 92,2 % ludzi. Na Klebera Koike Erbsta głos oddało 7,8 % użytkowników, z czego na poddanie w rundzie pierwszej zagłosowało tylko pięć osób.
 • 96,2 % ludzi wyznaczyło Mateusza Gamrota jako zwycięzcę. Najwięcej bo aż 135 osób (58 %) trafnie wytypowało, że „Gamer” wygra przez decyzję. Na Rodrigo Cavalheiro Correię poszło tylko 3,8 % głosów.
 • Nieco więcej rozbieżności w starciu kobiet. Na Karolinę Kowalkiewicz typowało 76,7 % użytkowników. 23,3 % poszło na Kalindrę Farię.
 • Rafał Moks okazał się drugim po Anzorze najbardziej nietrafionym typem. Na „Kulturystę” głosowało aż 64,2 % ludzi. Aslambka Saidova przez decyzję wskazało 71 użytkowników.
 • Niekwestionowanym królem Typowania okazał się Borys Mańkowski, który zdobył aż 99,1 % głosów. 0,9 % poszło na Mohsena Bahariego.

Punktacja po pierwszej kolejce:

 1. dch99
 2. iwan
 3. Chmielo/TheMat

Użytkownik dch99 zdobył aż 76 punktów na 80! Gratulujemy!

Typer MMARocks jest w fazach beta testów i możliwe jest pojawienie się drobnych błędów, które zostaną wyeliminowane wraz z prawowitym startem aplikacji

Pełne statystyki dostępne są w Typerze: http://typermma.pl/round-summary/season-8/round-1

 

W czasopiśmie "Sztuki Walki" zajmował się okazyjną publicystyką. Z uwagi na przebiegunowanie zainteresowań ze sztuk walk ściśle na MMA, zamienił papier na Internet. Zgodnie z dewizą "jak pisać, to dla najlepszych" zwrócił się w stronę MMA Rocks i tak już zostało. Obecnie pracuje jako analityk, prześwietlając przy okazji rywali zawodników z którymi współpracuje.

23 KOMENTARZE

 1. Mielismy troche problemy, ale prawie wszystko udalo sie naprawic. Czesc wygenerowanych grafik z typami moze zawierac bledy (zle kolory), ale po za tym wszystko jest OK. Jesli ktos nie bedzie mogl zaladowac statystyk w podsumowaniu kolejki, oznacza to stare pliki w przegladarce i trzeba je dobrze wyczyscic. Gratuluje dch99, swoja droga, tez ladnie zaszalelem 🙂

 2. VoRaNeK

  6 miejsce, 63 pkt
  całkiem spoko jak na początek

  @mmammag Zmieniasz te Avki jak skarpetki. Co to za plastik?

  Kara za sig-betting. Nie chcesz wiedzieć kto to 🙁

 3. Raczej nie wszystko działa szanowna redakcjo, bo musiałem typować dwa razy. Za pierwszym nie chciało wysłać wyników. Za drugim zapisało, wchodze dzisiaj na strone i pokazuje, że nie brałem udziału. Naprawcie to prosze!!

  Druga sprawa: dlaczego do cholery jak pisze na głównej to nie widać mojego komentarza, tak jakby się skasował? Szanujmy się, poświęcam czas żeby dzielić się z wami moimi przemyśleniami, a tu je usuwa. Naprawcie ten błąd, bo na serio jest to irytujące.

 4. Takie podsumowanie statystyk będzie pisane po każdym skończonym typowaniu? Czy to jednorazowa akcja?

  pietrrokov

  Druga sprawa: dlaczego do cholery jak pisze na głównej to nie widać mojego komentarza, tak jakby się skasował? Szanujmy się, poświęcam czas żeby dzielić się z wami moimi przemyśleniami, a tu je usuwa. Naprawcie ten błąd, bo na serio jest to irytujące.

  Fakt, jest błąd. Jednak komentarz napisany z głównej dalej zostaje na głównej. Nigdzie nie ginie. Nie widać go na forum.

  Ostatnio ktoś tutaj trafnie stwierdził, że pojawiasz się tu i komentujesz, tylko jak trzeba ponarzekać.

 5. Mr. Cloud

  96,2 % ludzi wyznaczyło Mateusza Gamrota jako zwycięzcę. Najwięcej bo aż 135 osób (58 %) trafnie wytypowało, że „Gamer” wygra przez decyzję.

  Chyba inne gale oglądaliśmy 🙂

 6. Nadal nie ma nigdzie dostępnych zasad punktacji, a jeśli jest, to nieprawidłowa. Macie Typera w fazie testów, a nie poprawiacie błędów, które były zgłaszane wcześniej już… Klikam na „Legenda” i mam tak: „Zwycięzce oraz sposób zakończenia wytypowano prawidłowo, runde wytypowano błędnie (101 punktów).”. Wytypowałem poprawnie zwycięzcę oraz sposób zakończenia, tylko rundę błędnie, powinienem otrzymać 101 punktów? Ale przecież maksymalnie na całej gali można było uzbierać ponoć 80 pkt?

  Dziwne też trochę, że wytypowanie decyzji na zawodnika A (podczas gdy zwycięzcą przez DECYZJĘ jest zawodnik B) nie ma przyznawanego żadnego punkcika. Poprawne wytypowanie zakończenia walki, ale niepoprawne wskazanie zwycięzcy.

 7. midern

  Ostatnio ktoś tutaj trafnie stwierdził, że pojawiasz się tu i komentujesz, tylko jak trzeba ponarzekać.

  Kto to stwierdził? TY? Prosze Cię zamilcz jak masz takie bzdury pisać, zwróciłem uwagę na nieprawidłowo działającą stronę i typer żeby to poprawili, bo korzystam z tego jak i inni i chciałbym żeby działało to prawidłowo. Co do głównej to nie raz pisałem komentarz i nigdy się on nie pojawił, korzystam z wersji mobilnej, więc napisanie czegoś zajmuje trochę czasu, dlatego denerwuje się jak komentarz się usuwa.

 8. .jxc

  Chyba inne gale oglądaliśmy 🙂

  Boomster

  Gamrot nie wygrał przez decyzję.

  Przepraszam najmocniej, oczywiście Gamrot wygrał przed TKO w trzeciej rundzie. W podsumowaniu wkradł się chochlik drukarski. I'm deeply sorry.

  pietrrokov

  Raczej nie wszystko działa szanowna redakcjo, bo musiałem typować dwa razy. Za pierwszym nie chciało wysłać wyników. Za drugim zapisało, wchodze dzisiaj na strone i pokazuje, że nie brałem udziału. Naprawcie to prosze!!

  Jak do tej pory jesteś jedyną osobą spośród 230, która zgłosiła ten problem. O której godzinie typowałeś? Krótko przed galą?

  pietrrokov

  Druga sprawa: dlaczego do cholery jak pisze na głównej to nie widać mojego komentarza, tak jakby się skasował? Szanujmy się, poświęcam czas żeby dzielić się z wami moimi przemyśleniami, a tu je usuwa. Naprawcie ten błąd, bo na serio jest to irytujące.

  Strona główna i Cohones miewają problemy z integracją. Proszę zasubskrybować http://cohones.mmarocks.pl

  midern

  Takie podsumowanie statystyk będzie pisane po każdym skończonym typowaniu? Czy to jednorazowa akcja?

  Po każdej gali będzie tego typu podsumowanie. Po więcej szczegółów i statystyk proszę udać się na http://typermma.pl/round-summary/season-8/round-1

  Bartass89

  Nadal nie ma nigdzie dostępnych zasad punktacji, a jeśli jest, to nieprawidłowa. Macie Typera w fazie testów, a nie poprawiacie błędów, które były zgłaszane wcześniej już… Klikam na "Legenda" i mam tak: "Zwycięzce oraz sposób zakończenia wytypowano prawidłowo, runde wytypowano błędnie (101 punktów).". Wytypowałem poprawnie zwycięzcę oraz sposób zakończenia, tylko rundę błędnie, powinienem otrzymać 101 punktów? Ale przecież maksymalnie na całej gali można było uzbierać ponoć 80 pkt?

  To są beta testy. Poprawna treść jak nie została jak myśleliśmy wprowadzona wszędzie. Punktacja to 10 punktów za wygraną, 1 punkt za rundy, 1 punkt za skończenie. Za wytypowanie zwycięzcy ze skończeniem powinieneś mieć 11 punktów nie 101.

  Dziwne też trochę, że wytypowanie decyzji na zawodnika A (podczas gdy zwycięzcą przez DECYZJĘ jest zawodnik B) nie ma przyznawanego żadnego punkcika. Poprawne wytypowanie zakończenia walki, ale niepoprawne wskazanie zwycięzcy.[/QUOTE]

  A niby jakim prawem miałbyś dostać dostać punkt za wytypowanie metody i rundy u nie tego zawodnika???:) Przecież to bez sensu.

  @midern -> umknęło nam. Poprawimy to w trymiga.

 9. midern

  No właśnie miałem się pytać, czy to ma tak być, czy drobna pomyłka:

  Jest błąd i polega on na tym, że zamiast 10+1+1 = 12 przekonwertowane do napisu "12", wyświetla się napis "10"+"1"+"1".

 10. pietrrokov

  Kto to stwierdził? TY? Prosze Cię zamilcz jak masz takie bzdury pisać

  Jakbym stwierdził to ja, to bym od razu napisał, coś typu "jak już wcześniej wspominałem…". Więc wiem co piszę.

  pietrrokov

  korzystam z wersji mobilnej, więc napisanie czegoś zajmuje trochę czasu, dlatego denerwuje się jak komentarz się usuwa.

  Odkąd weszło w ruch nowe forum, pojawiła się takze bardzo przejrzysta i dosyć szybka strona Cohones na urządzenia mobilne. I tam również możesz normalnie pisać, bez opcji, ze Ci się cos skasuje lub nie doda.

 11. 51 słabo coś. Od kiedy Wojek tam pracuje to typowanie stało się trudniejsze 😛

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.