UFC 242 Typer MMA

UFC 242 Typer

Jedna z najbardziej oczekiwanych gal tego roku: UFC 242 – Khabib Nurmagomedov wraca po dziewięciomiesięcznym zawieszeniu i w pojedynku unifikacyjnym, mierzy się z tymczasowym mistrzem Dustinem Poirierem. Ponadto Barboza vs Felder oraz cała masa świetnych pojedynków. Jest to ostatnia kolejka 19 sezonu. Do miksu dodaliśmy również kilka najważniejszych pojedynków z sobotniej gali Bellator 226.

W tym sezonie Typera, dzięki uprzejmości firmy TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, co kolejkę najlepsi gracze wygrywają bonusy na konto u bukmachera! Bonusy po obróceniu 3x po 2.0, można wypłacić!

W kolejce do rozdania jest 400 zł. 5 miejsc wygrywa kolejno:
– 100 zł
– 100 zł
– 100 zł
– 50 zł
– 50 zł

Nie czekaj więc, tylko wejdź do zabawy! Co tydzień nowa gala do typowania – zdobywaj punkty i pnij się rankingach – a wszystko to zupełnie za darmo! Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w Typerze MMARocks jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka oraz w samej aplikacji! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.