UFC 241 Typer MMA

UFC 241 typer

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gal roku. Rewanż Daniela Cormiera ze Stipe Miocicem. Walka Pettisa z Diazem. Yoel Romero i Paulo Costa. Cała karta walk jest nabita świetnymi zawodnikami. Nie sposób nie ekscytować się tym wydarzeniem! Dlatego życzymy szczęścia w tym typowaniu – na pewno sporo osób weźmie udział!

W tym sezonie Typera, dzięki uprzejmości firmy TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, co kolejkę najlepsi gracze wygrywają bonusy na konto u bukmachera! Bonusy po obróceniu 3x po 2.0, można będzie zamienić na wypłacane pieniądze!

W tej kolejce do rozdania jest 400 zł. 3 miejsca wygrywają kolejno:
– 100 zł
– 80 zł
– 70 zł
– 50 zł
– 50 zł

Nie czekaj więc, tylko wejdź do zabawy! Co tydzień nowa gala do typowania – zdobywaj punkty i pnij się rankingach – a wszystko to zupełnie za darmo! Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w Typerze MMARocks jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka oraz w samej aplikacji! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.