UFC on Fox: Lee vs. Iaquinta 2 / Bellator 213 / Babilon MMA 6 – UFC to przede wszystkim rewanż Kevina Lee z Alem Iaquintą, Edson Barboza vs Dan Hooker czy inne starcia, które będą bardzo interesujące do typowania. Główne walki Bellatora oraz Babilonu MMA również nie mogliśmy pominąć.

Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w Typerze MMARocks jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

Typowanie walk MMA na http://typermma.pl.

Przy okazji przypominamy, że najlepszy w typowaniu gali z Joanną Jędrzejczyk okazał się Mortalo (166 pkt). Drugie miejsce zajął Gibon (148 pkt), a trzecie ex aequo zajęli Cycu1971, Patelnia, Pietagoras i The AwesomeOne (147 pkt).

Tym samym w klasyfikacji generalnej prowadzi Allan77, a na drugie miejsce wskoczył Gibon, który awansował aż o 16 miejsc. Trzeci jest MarsiX0.

47 KOMENTARZE

 1. @Cloud , nie widzę moich wyników z poprzedniego typera plus spadłem o 24 miejsca przy wcale nienajgorszych typach :no no:

  Sprawdzałeś swoje typy poprzez "podgląd typów" po wysłaniu ich?

 2. Dlaczego zamiast zdjęcia Adama Milstead jest zdjęcie Mariusza Wacha?

  P.S. Części nazwisk nie kojarzę zbytnio, będzie niezła loteria, a do nich szczęścia nie mam. Spadnę do drugiej ligi po tym sezonie chyba..

 3. Czuję pustkę gdy nie mogę dzielić się  swoimi typami.

  Zrób screena!

  Bellator, Babilon? @Cloud Ty naprawdę chcesz żebym spadł z ligi w tym sezonie 😆

  C'mon! To tylko kilka walk. Nawet nie dałem Wam pełnej karty walki 😆

 4. @Cloud , czy da się przywrócić moje wyniki?

  Popatrzymy na bazę danych w weekend. Wytypuj teraz. Jeśli się zapisało to powinny gdzieś być (choć nie wiem na razie czemu ich nie wyświetliło). Dufia musi na to spojrzeć.

 5. @Cloud , czy da się przywrócić moje wyniki?

  Popatrzymy na bazę danych w weekend. Wytypuj teraz. Jeśli się zapisało to powinny gdzieś być (choć nie wiem na razie czemu ich nie wyświetliło). Dufia musi na to spojrzeć.

  Russian hackers everywhere.

 6. Popatrzymy na bazę danych w weekend. Wytypuj teraz. Jeśli się zapisało to powinny gdzieś być (choć nie wiem na razie czemu ich nie wyświetliło). Dufia musi na to spojrzeć.

  :redford:

 7. @Cloud prosze o wyroznianie tematow typera np na kolorowo albo cos, podwiesic itp, bo kolejny raz nie zauwazylem w mnogosci tematow:jimcarrey:

 8. @Cloud prosze o wyroznianie tematow typera np na kolorowo albo cos, podwiesic itp, bo kolejny raz nie zauwazylem w mnogosci tematow:jimcarrey:

  Przecież był podwieszony.

  —————————————–

  Dużo osób ma z tym problem także rada – USTAWCIE SOBIE TYPER NIECH SIĘ WAM OTWIERA W DRUGIEJ KARCIE PRZY URUCHAMIANIU PRZEGLĄDARKI.

 9. Ok, czekałem aż się pogodzisz z tym. Wrzucę w nocy!

  @Cloud  Rozumiem, że to będzie takie wrzucenie na gwiazdkę pod choinkę??? :santa:

 10. Popatrzymy na bazę danych w weekend. Wytypuj teraz. Jeśli się zapisało to powinny gdzieś być (choć nie wiem na razie czemu ich nie wyświetliło). Dufia musi na to spojrzeć.

  Ponawiam prośbę o spojrzenie Dufii :shy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.