UFC on Fox: Lee vs. Iaquinta 2 / Bellator 213 / Babilon MMA 6 – UFC to przede wszystkim rewanż Kevina Lee z Alem Iaquintą, Edson Barboza vs Dan Hooker czy inne starcia, które będą bardzo interesujące do typowania. Główne walki Bellatora oraz Babilonu MMA również nie mogliśmy pominąć.

Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w Typerze MMARocks jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

Typowanie walk MMA na http://typermma.pl.

Przy okazji przypominamy, że najlepszy w typowaniu gali z Joanną Jędrzejczyk okazał się Mortalo (166 pkt). Drugie miejsce zajął Gibon (148 pkt), a trzecie ex aequo zajęli Cycu1971, Patelnia, Pietagoras i The AwesomeOne (147 pkt).

Tym samym w klasyfikacji generalnej prowadzi Allan77, a na drugie miejsce wskoczył Gibon, który awansował aż o 16 miejsc. Trzeci jest MarsiX0.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.