Typer MMA – UFC 230: Cormier vs Lewis

Najbardziej zaawansowana aplikacja do typowania walk znów w akcji! Rywalizuj z innymi graczami o miano najlepszego typującego! Świetnie się baw i sprawdź jak dobrze znasz ten sport! Co tydzień nowa gala do typowania – zdobywaj punkty i pnij się rankingach!

Piąta kolejka 16 sezonu Typera MMA obejmować będzie nowojorskie wydarzenie na którym Daniel Cormier podejmować będzie Derricka Lewisa.

Zapraszamy do zabawy!

Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w Typerze MMARocks jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

Typowanie walk MMA na http://typermma.pl.

23 KOMENTARZE

 1. @Cloud nie mogę zalogować się do typera. Próbuję na komórce i na lapie, na dwóch niezależnych netach. Bebechy sprawdziłem. Kręci się tylko te kółko w prawym górnym rogu

 2. @Cloud nie mogę zalogować się do typera. Próbuję na komórce i na lapie, na dwóch niezależnych netach. Bebechy sprawdziłem. Kręci się tylko te kółko w prawym górnym rogu

  Cholera, ja również sprawdziłem i nawet na telefonie mi chodzi. Na jaki adres wchodzisz? https://typermma.pl/ (https)?

 3. @Cloud nie mogę zalogować się do typera. Próbuję na komórce i na lapie, na dwóch niezależnych netach. Bebechy sprawdziłem. Kręci się tylko te kółko w prawym górnym rogu

  Ciasteczka usunąłeś?

 4. Cholera, ja również sprawdziłem i nawet na telefonie mi chodzi. Na jaki adres wchodzisz? https://typermma.pl/ (https)?

  Tak, na dokładnie taki adres, ale dzięki za zainteresowanie! Widać, że Pańskie oko konia tuczy, bo teraz poszło od razu 🙂 Dziwne, mam zapamiętane hasło w przeglądarce i zawsze wszystko było ok.

 5. Oprócz  Souzy chyba nic nie weszło.

  SUPER TYPER KURWO

  U mnie to samo, 4 na 13 – masakra :facepalm:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.