Przed nami szósta kolejka 18. sezonu Typera MMA! Zabawy polegającej na próbie odgadnięcia zwycięzców w walkach MMA. Typer MMA to najbardziej zaawansowana aplikacja do typowania walk, której zasady są proste: Wybierz zwycięzcę, wybierz metodę skończenia oraz rundę i za każdy poprawny typ zdobywaj punkty! Aż trzy ligi rywalizacji, ranking ogólny – Tylko u nas najlepiej sprawdzisz swój stan wiedzy o MMA.

Od tego sezonu Typera, dzięki uprzejmości firmy TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, co kolejkę najlepsi gracze wygrywają bonusy na konto u bukmachera! Bonusy po obróceniu 3x po 2.0, można będzie zamienić na prawdziwe pieniądze!

W tej kolejce do rozdania jest 400 zł. Aż 5 miejsc wygrywa kolejno:
– 120 zł
– 100 zł
– 80 zł
– 50 zł
– 50 zł

Nie czekaj więc, tylko wejdź do zabawy! Co tydzień nowa gala do typowania – zdobywaj punkty i pnij się rankingach – a wszystko to zupełnie za darmo! Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w Typerze MMARocks jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka oraz w samej aplikacji! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

27 KOMENTARZE

  1. Już myślałem, że coś jest nie tak bo wyszły mi same lewaki oprócz Antoniny, ale widzę, że nie jestem osamotniony :mamed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.