Typer MMA: UFC w Moskwie: Błachowicz vs Krylov

Najbardziej zaawansowana aplikacja do typowania walk znów w akcji! Rywalizuj z innymi graczami o miano najlepszego typującego! Świetnie się baw i sprawdź jak dobrze znasz ten sport! Co tydzień nowa gala do typowania – zdobywaj punkty i pnij się rankingach!

Druga kolejka 16 sezonu Typera MMA obejmować będzie galę UFC Fight Night 136: Hunt vs. Oliynyk!

Zapraszamy do zabawy!

Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w Typerze MMARocks jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

Typowanie walk MMA na http://typermma.pl.

21 KOMENTARZE

 1. @Cloud dajcie proszę jeszcze 5 min. Jak się kilkanaście minut typuje, to nie da rady wysłać typów, trzeba odświeżyć stronę, dostaje się informację o luju na szczęce i trzeba typować od nowa.

 2. @Cloud dajcie proszę jeszcze 5 min. Jak się kilkanaście minut typuje, to nie da rady wysłać typów, trzeba odświeżyć stronę, dostaje się informację o luju na szczęce i trzeba typować od nowa.

  Może rozłączyło Ci neta i połączyło? W każdym razie Typer otwarty.

  Czemu Wy zawsze na totalnie ostatnią chwilę typujecie 😀

 3. Może rozłączyło Ci neta i połączyło? W każdym razie Typer otwarty.

  Czemu Wy zawsze na totalnie ostatnią chwilę typujecie 😀

  Dzięki, wysłane :bye: Nigdy nie mam czasu i pod koniec się sprężam w sobie 😆 Mój błąd tym razem, wciskałem "typuj galę" zamiast "zaakceptuj typy" na dole (stres). (Ale kiedyś był problem z waszym zegarem na pewno). :boss:   :beer:

 4. 11-1, drugi raz z rzędu. Tylko, że wtedy nie trafiłem Woodleya, który był podwójnie punktowany, teraz powinienem być bliżej podium po dwóch galach 👿

 5. 11-1, drugi raz z rzędu. Tylko, że wtedy nie trafiłem Woodleya, który był podwójnie punktowany, teraz powinienem być bliżej podium po dwóch galach 👿

  :jimcarrey:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.