Już w sobotę gala ACA 92 w Warszawie na której zmierzą się cenieni zawodnicy z Polski z mocnymi rywalami. A w nocy z niedzieli na poniedziałek gala UFC z powracającym do startów Cainem Velasquezem, który podejmować będzie Francisa Ngannou.

Zapraszamy do zabawy!

Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w Typerze MMARocks jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

Typowanie walk MMA na http://typermma.pl.

############################################

SĄ JUŻ WYNIKI POPRZEDNIEGO TYPERA

Przy okazji przedstawiamy wyniki poprzedniej edycji: 1 miejsce zajął SNAFU, uzyskując aż 179 punktów! Na drugim uplasował się murphyMc (176 pkt), a trzecie miejsce przypadło chudemukubie (170 pkt).

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. Szczerze też myślałem że rozbije bank a tu chyba 12 wynik….no ale w 2 lidze same leszcze więc powiększyłem przewagę.Na szczęście chłopy macie szanse dogonić lub przegonić w najbliższym, ponieważ takie gale z dupy to nie dla mnie 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.