Oskar Piechota podejmować będzie groźnego grapplera Rodolfo Vieirę, w walce w kategorii średniej. W muszej kobiet Valentina Shevchenko w rewanżowym starciu zmierzy się z Liz Carmouche. Karta walk przeplatana jest debiutantami, więc będzie to ciężki Typer i tym bardziej trzymamy za Was kciuki!

W tym sezonie Typera, dzięki uprzejmości firmy TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, co kolejkę najlepsi gracze wygrywają bonusy na konto u bukmachera! Bonusy po obróceniu 3x po 2.0, można będzie zamienić na wypłacane pieniądze!

W tej kolejce do rozdania jest 200 zł. 3 miejsca wygrywają kolejno:
– 100 zł
– 50 zł
– 50 zł

Nie czekaj więc, tylko wejdź do zabawy! Co tydzień nowa gala do typowania – zdobywaj punkty i pnij się rankingach – a wszystko to zupełnie za darmo! Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w Typerze MMARocks jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka oraz w samej aplikacji! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.