Kolejną galą do typowania jest gala w Sacramento w Kalifornii. Do oktagonu wraca Urijah Faber, a w walce wieczoru Germaine de Randamie (czyli była mistrzyni pozbawiona tytułu), zmierzy się z Aspen Ladd. Zapraszamy do typowania gali i powodzenia!

Typer MMA to najbardziej zaawansowana aplikacja do typowania walk, której zasady są proste: Wybierz zwycięzcę, wybierz metodę skończenia oraz rundę i za każdy poprawny typ zdobywaj punkty! Aż trzy ligi rywalizacji, ranking ogólny – Tylko u nas najlepiej sprawdzisz swój stan wiedzy o MMA.

W tym sezonie Typera, dzięki uprzejmości firmy TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, co kolejkę najlepsi gracze wygrywają bonusy na konto u bukmachera! Bonusy należy obrócić 3x po 2.0.

W tej kolejce do rozdania jest 300 zł. 4 miejsca wygrywają kolejno:
– 100 zł
– 80 zł
– 60 zł
– 60 zł

Nie czekaj więc, tylko wejdź do zabawy! Co tydzień nowa gala do typowania – zdobywaj punkty i pnij się rankingach – a wszystko to zupełnie za darmo! Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w Typerze MMARocks jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka oraz w samej aplikacji! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

12 KOMENTARZE

  1. Fajnie by było jakby ktokolwiek z redakcji odpisał na mojego maila odnośnie wygrania zwrotnej kwoty 90plnow w pierszej kolejce typera…

  2. Fajnie by było jakby ktokolwiek z redakcji odpisał na mojego maila odnośnie wygrania zwrotnej kwoty 90plnow w pierszej kolejce typera…

    Mógłbyś napisać z jakiego maila została ta wiadomość wysłana?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.