Typowanie UFC 247: Jones vs Reyes

Ostatnia kolejka tego sezonu to gala UFC 247 i pojedynek Jona Jonesa z Dominickiem Reyesem. Świetna do typowania karta walk, zawierać będzie także pojedynki Val Shevchenko, Mirsada Bektica, Derricka Lewisa i wielu innych ciekawych zawodników. Powodzenia w tej najważniejszej kolejce sezonu.

Zabawa za darmo dostępna pod adresem: https://typerMMA.pl/

W tym sezonie Typera, dzięki uprzejmości firmy TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, co kolejkę najlepsi gracze wygrywają bonusy na konto u bukmachera! Bonusy po jednokrotnym obrocie z 4 zdarzeniami (kurs każdego zdarzenia minimum 1.2) można wypłacić.

W kolejce łącznie do wygrania jest 400 zł, które zostanie podzielone na 6. najlepszych typujących!

Nie czekaj więc, tylko wejdź do zabawy! Co tydzień nowa gala do typowania – zdobywaj punkty i pnij się rankingach – a wszystko to zupełnie za darmo! Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w Typerze MMARocks jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka oraz w samej aplikacji! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

8 KOMENTARZE

  1. @Cloud czy ta wygrana ma jakiś termin ważności? bo z 80zł obróciłem połowę, trochę z tego wygrałem, jeszcze mi połowa została do obrócenia, a teraz patrze nie mam ani wygranej ani bonusu. Nie podoba mi się to, bo wygraną mi zajebali :triggered:

  2. @Cloud czy ta wygrana ma jakiś termin ważności? bo z 80zł obróciłem połowę, trochę z tego wygrałem, jeszcze mi połowa została do obrócenia, a teraz patrze nie mam ani wygranej ani bonusu. Nie podoba mi się to, bo wygraną mi zajebali :triggered:

    Hej, spokojnie 🙂 Napisz do @Franek TOTALbet, on powinien wiedzieć o co chodzi 🙂 a kiedy dostałeś bonus?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.