Typer MMA: UFC 229: Khabib vs McGregor + KSW 45

Najbardziej zaawansowana aplikacja do typowania walk znów w akcji! Rywalizuj z innymi graczami o miano najlepszego typującego! Świetnie się baw i sprawdź jak dobrze znasz ten sport! Co tydzień nowa gala do typowania – zdobywaj punkty i pnij się rankingach!

Największy pojedynek tego roku przed nami! Supergwiazda z Irlandii Conor McGregor zmierzy się z Khabibem Nurmagomedovem! W końcu! Po dwóch latach przerwy, McGregor wraca na ring w walce o pas wagi lekkiej, który jest w posiadaniu Dagestańczyka. Co wygra? Stójka czy zapasy? Stawiajcie rozważnie!

A na KSW turniej wagi średniej! Materla, Janikowski, Askham, Wójcik! Karol Bedorf na szczycie piramidy! Nie przegapcie super Typera!

Zapraszamy do zabawy!

Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w Typerze MMARocks jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

Typowanie walk MMA na http://typermma.pl.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Kto obstawia Janikowskiego ? Myśle że wjedzie jak dzik w ziemniaki w Cipka i rozstrzygnie to prze czasem. Po dołku to już nie jest tym samym kozakiem z aspiracjami UFC 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.