Pierwsze miejsce w tej kolejce przypadło dwóm użytkownikom, którzy zdobyli dokładnie taką samą ilość punktów: Daniel03033 oraz raditz88 – 163 pkt. Trzecie miejsce zajął g00ras (161 pkt)

  • Bardzo ciekawie rozłożyły się statystyki w walce Stipe Miocica z Francisem Ngannou. Na mistrza typowało 49% użytkowników, a na pretedenta 51%. Oczywiście najwięcej osób obstawiło nokaut Francisa na Miocicu w pierwszej rundzie.
  • Użytkownicy nie mieli za to problemu z wytypowaniem Daniela Cormiera jako wygranego w starciu z Volkanem Oezdemirem. Aż 82.3% typujących bez problemu wskazało „DC”. Jednak najwięcej osób typowało na poddania i decyzje.
  • Dużo problemów dostarczył bój Shane’a Burgosa z Calvinem Kattarem. Na tego pierwszego głos oddało tylko 27.7% userów. 72.3% ludzi błędnie wytypowało Burgosa.
  • Jeszcze więcej wpadek było w starciu Thomasa Almeidy z Robem Fontem. 88.8% typów zmarnowanych zostało na Almeidę i tylko 11.2% osób odniosło sukces typując na Fonta.

    Po więcej szczegółowych statystyk zapraszamy na: http://typermma.pl/round-summary/season-14/round-13

Tabela wyników ogólnych:

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.