Typer MMA: KSW 50

KSW 50 typer

800 zł w bonusach do wygrania!

Ostatnia kolejka Typera MMA. Tym razem do wytypowania KSW 50, wydarzenia odbywającego się w słynnej londyńskiej hali Wembley. Soldić, de Fries, Janikowski, Parke, Wrzosek, gala będzie obfitować w ciekawe do typowania zestawienia. Dodatkowo dodaliśmy też sobotnią galę UFC: „Kowboj” vs Gaethje. Powodzenia!

W tym sezonie Typera, dzięki uprzejmości firmy TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, co kolejkę najlepsi gracze wygrywają bonusy na konto u bukmachera! Bonusy po obróceniu 3x po 2.0, można wypłacić!

W kolejce do rozdania jest 800 zł. Aż 10 miejsc wygrywa kolejno:
– 100 zł
– 100 zł
– 100 zł
– 100 zł
– 100zł
– 100 zł
– 50 zł
– 50 zł
– 50 zł
– 50 zł

Nie czekaj więc, tylko wejdź do zabawy! Co tydzień nowa gala do typowania – zdobywaj punkty i pnij się rankingach – a wszystko to zupełnie za darmo! Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w Typerze MMARocks jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka oraz w samej aplikacji! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

14 KOMENTARZE

 1. Kurwa dzięki temu typerowi, dowiedziałem się że Tybura walczy w weekend :mjsmile:

  O chuj kurwa, gdyby nie ty to bym nie ogarnął :no no: bo typera to dopiero jutro zatwierdzam

 2. @Cloud nie myśleliście o zmianie stron do podejrzenia zawodnika z sherdoga na tapology? Obecnie jest to czytelniejsza i lepsza baza danych niż sherdog i nie jest to tylko moja opinia.

 3. @Cloud nie myśleliście o zmianie stron do podejrzenia zawodnika z sherdoga na tapology? Obecnie jest to czytelniejsza i lepsza baza danych niż sherdog i nie jest to tylko moja opinia.

  A w jakim sensie? Ja nie widzę różnicy, tu i tu można podejrzeć bilans. Napisz o subtelnych różnicach jakie widzisz, może po przeczytaniu też je zauważę.

 4. A w jakim sensie? Ja nie widzę różnicy, tu i tu można podejrzeć bilans. Napisz o subtelnych różnicach jakie widzisz, może po przeczytaniu też je zauważę.

  Na Tapology dużo większą uwagę przykładają do uzupełniania rekordów zawodników, na sherdogu często te dane są aktualizowane z opóźnieniem lub w przypadku mniej znanych zawodników nie są aktualizowane w ogóle. Sam profil zawodnika na Tapology jest bardziej czytelny, prócz rekordu jest tam też bardzo dużo dodatkowych statystyk, które mogą pomóc w typowaniu. Tutaj dla przykładu profil Donalda Cerrone:

  https://www.tapology.com/fightcenter/fighters/donald-cerrone-cowboy

 5.     Pierwszy raz się dziele bo jade na zywioł. I tak wiem że będe w 1 lidze. Więc se mogę za fantazjować.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.