Po pierwszej kolejce najwięcej punktów zdobył VendettaNH (144 na 190 pkt). Na drugie miejsce wskoczył PrideFC (137 pkt), a na trzecie #TEAMFLINT (129 pkt).

Niestety w trakcie trwania TYPERA MMA, sporo pojedynków wypadło lub zmienili się przeciwnicy. Musieliśmy zatem anulować walkę Khabiba Nurmagomedova z Alem Iaquintą, ponieważ po starcie Typera, Khabib zestawiony był jeszcze z Maxem Hollowayem. Wszelkie zmiany jakie następują po uruchomieniu aplikacji nie są możliwe do skorygowania (ze względu na dobro tych, którzy zdążyli już wytypować).

  • 78.7% osób stawiało w TYPERZE MMA na Joannę Jędrzejczyk w jej rewanżowym starciu z Rose Namajunas. Większość obstawiała, że Joanna upora się z Rose przez jednogłośną decyzję (148 osób – 47.1%). Tylko 7 osób postawiło na jednogłośną wygraną na punkty Rose Namajunas.
  • W przeciwieństwie do Jędrzejczyk, fani dobrze ocenili szansę Karoliny Kowalkiewicz. Aż 88.2% słusznie wytypowało ją jako zwyciężczyni konfrontacji z Felice Herrig. 219 osób (69.7%) typowało wygraną przez jednogłośną decyzję, a tylko 27 przez niejednogłośną.
  • Najwięcej zaufania zdobył Zabit Magomedsharipov i słusznie! Dagestańczyk zdominował Kyle’a Bochniaka na UFC 223. Nasi czytelnicy ocenili jego szanse na poziomie 94.9%.

Po więcej szczegółowych statystyk zapraszamy na: https://typermma.pl/round-summary/season-15/round-1

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.