Za nami pierwsza kolejka Typera MMA. Najwięcej punktów w tej kolejce zdobył największy fan Karola Berdorfa na forum, użytkownik Hefaner ex aequo z Mnichem (172 pkt).

 • Praktycznie po równo podzieliły się głosy między Karoliną Kowalkiewicz a Jessicą Andrade. Na Polkę głos oddało 46.2% fanów biorących udział w Typerze. Najwięcej, bo 57 osób typowało na zwycięstwo Karoli przez jednogłośną decyzję, a 47 osób przez decyzję niejednogłośną. Co ciekawe KO w 1 rundzie dla Andrade, obstawiło jedynie 4 osoby! I jest to najmniejszy wynik ze wszystkich możliwych skończeń Andrade!

 • Większość stawiała na Darrena Tilla w starciu z Tyronem Woodleyem. Wynik wygląda następująco: 50.4% Till – Woodley 49.6%.
 • Zabit Magomedsharipov zgarnął największy wynik Typera. Aż 98.7% osób stawiało na niego. Jedynie 3 osoby z 236 typowały Brandona Davisa.

Więcej szczegółowych statystyk pod adresem: https://typermma.pl/round-summary/season-16/round-1

16 KOMENTARZE

 1. Hmm, o co chodzi w tym Typerze ? idzie coś wygrać ? trza mieć konto premnium ?

  Zmagasz się z ponad dwustoma fanami o MMA o to kto bardziej zna się na tym sporcie typując walki. Zabawa, rywalizacja i test wiedzy o MMA. Czasem można wygrać konsolę Playstation 4 a czasem uścisk dłoni Defa.

 2. Zmagasz się z ponad dwustoma fanami o MMA o to kto bardziej zna się na tym sporcie typując walki. Zabawa, rywalizacja i test wiedzy o MMA. Czasem można wygrać konsolę Playstation 4 a czasem uścisk dłoni Defa.

  A czasem bilet do poczekalni :einsteinsmoke:

 3. Rywalizujesz w 1 lidze

  Obecne miejsce: 35


  Słabo zacząłem (122/285), ale przynajmniej nie siedziałem w pociągu Darrena Tilla i nie myślałem pytonem. :dance:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.