Pierwszy raz w historii Typera MMA, 100% uczestników zabawy, zagłosowało na jednego kandydata, a było to w walce wieczoru między Valentiną Shevchenko a Liz Carmouche. Najwięcej, bo aż 48.5% typowało wygraną Val przez jednogłośną decyzję (i właśnie tą metodą wygrała!).

Niestety większość (64.4%) spudłowała w walce Oskara Piechoty z Rodolfo Vieirą. Tutaj jednak fani popisali się swoją wiedzą i odgadli, że Oskar zostanie poddany w rundzie drugiej (16% głosów).

W tej kolejce najlepszy okazał się Wolf ze 176 pkt. Na drugim miejscu załapał się Bambosze (167 pkt), a na trzecim Bartekbytom01 oraz TheAwsomeOne – obaj uzyskali 161 pkt.

Zwycięzców prosimy o kontakt pod adres: [email protected] – w tytule proszę wpisać „Typer MMA”, a w treści wiadomości maila na jaki macie konto u TOTALbet oraz ksywkę w Typerze, byśmy mogli zidentyfikować o jaką nagrodę chodzi.

Szczegółowe statystyki gali pod adresem: https://typermma.pl/round-summary/season-19/round-6

1 KOMENTARZ

  1. Nawet, nawet:Twój wynik w tym typowaniu to: 146 miejsce (87 pkt) ogólnie i 52 miejsce w lidze. Kliknij w przycisk poniżej, aby zobaczyć podsumowanie.Rywalizujesz w 2 lidze Obecne miejsce: 54 (▲7)Ranking ogólny: 146 (▲8)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.