Za nami rekordowo duża kolejka Typera MMA. Tym razem do zgarnięcia było aż 399 punktów. Rekord kolejki należy do Kirgiza Конрад Сиз, który zdobył aż 255 pkt. Drugi uplasował się gibon80 z tylko jednym punktem straty do lidera a trzeci kamerling (244 pkt).

Poniżej statystyki z typowania:

  • Aż 80.9% użytkowników stawiało na Krzysztofa Jotkę w starciu z Bradem Tavaresem. Najwięcej (158 osób) typowało jednogłośną decyzję dla Polaka.
  • Na poddanie Adama Wieczorka głos oddało tylko 20 osób, z czego 11 poprawnie odgadło, że nastąpi ono w drugiej rundzie. Arjan Bhullar zdobył 31.5% głosów.
  • Wielkim przegranym okazał się Roberto Soldić, który nie dał rady Dricusowi Du Plessisowi. Na Soldica stawiało 77.7% typujących. Aż 57,7% z tej wartości zaznaczyło wygraną przez TKO/KO.
  • Nasi użytkownicy wierzyli również w Damiana Janikowskiego. Polak zdobył 82.2% głosów, a „Czarna Mamba” tylko 17.8%.
  • Największym przegranym gali był jednak Michał Andryszak. Aż 94.9% osób typowało jego zwycięstwo. NIKT nie zaznaczył wygraną przez TKO w pierwszej rundzie u Philipa De Friesa.

Bardziej szczegółowe dane pod adresem: https://typermma.pl/round-summary/season-15/round-2

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

4 KOMENTARZE

  1. Ha!! Nr. 5 !! Kuźwa jak zwykle UFC siadło pięknie, ale typowanie cyrku idzie mi jak po grudzie.

  2. Twój wynik w tym typowaniu to: 98 miejsce (183 pkt) ogólnie i 33 miejsce w lidze.Niezgorzzej. Dużo trafiłem ale praktycznie nic z metod i rund :/

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.