Dwie weekendowe gale za nami. Na KSW 47 mnóstwo rozstrzygnięć na korzyść underdogów. Walka wieczoru na UFC również zakończyła się odmiennie od tego co wskazywali przed walką eksperci.

A my ze swojej strony rozdaliśmy 800 zł w formie freebetów na konto u legalnego bukmachera TOTALbet! Jako, że w premiowanych miejscach znalazł się nasz redaktor Bartłomiej Zubkiewicz, jego wygraną podzieliliśmy na pozostałych zwycięzców.

Zwycięzców prosimy o kontakt pod adres: [email protected] – w tytule proszę wpisać „Typer MMA”, a w treści wiadomości maila na jaki macie konto u TOTALbet oraz ksywkę w Typerze, byśmy mogli zidentyfikować o jaką nagrodę chodzi.

W Typerze wzięło udział 273 osoby:

Tomasz Narkun nie był aż takim faworytem w starciu z Philem De Frisem. Typowało na niego tylko 57.5% użytkowników. Ci, co typowali na Anglika, w większości słusznie jednak odgadli, że wygra on przez jednogłośną decyzję.

Większość naszych fanów głosowała też na Mariusza Pudzianowskiego w starciu z Szymonem Kołeckim. Tutaj proporcje były podobne jak w przypadku walki wieczoru. 52.4% na Strongmana i 47.6% na Mistrza Olimpijskiego.

W zestawieniu Borysa Mańkowskiego z Normanem Parke, sporo więcej ludzi typowało Polaka jako zwycięzcę. Aż 128 osób stawiało na Borysa przez decyzję jednogłośną.

Największym zawodem u typujących był jednak Damian Janikowski, który przegrał przez nokaut z Aleksandarem Ilicem. Po pełnych dominacji dwóch rundach, Damian został trafiony wysokim kopnięciem, które wprost zwaliło go z nóg. Co ciekawe nasi typujący, w większości stawiali odwrotnie, że nokaut nastąpi ze strony Polaka i na tę opcję typ swój oddało 110 osób (40.3%).

Po więcej szczegółowych wyników zapraszamy na: https://typermma.pl/round-summary/season-18/round-4

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.