W drugiej rundzie zakończyła się walka wieczoru gali Babilon MMA 38, która 22 września odbyła się w Chełmie. Tymoteusz Łopaczyk uderzeniami w parterze rozbił Marka Jakimowicza. „Miodożer” tym samym zdobył tymczasowe mistrzostwo organizacji Babilon MMA w kategorii półśredniej.

Bardzo mocny początek ze strony Marka Jakimowicza (MMA 3-3-0), który poszedł do przodu z serią ciosów. Tymoteusz Łopaczyk (MMA 10-3-0) świetnie jednak trafił rywala w kontrze, naruszając go. Kolejne sekundy to ogromne zamieszanie – Jakimowicz starał się uspokoić starcie, Łopaczyk był bliski zapięcia gilotyny. Z góry po chwili znalazł się „Grizzly”, który zdobywał kolejne sekundy przewagi. „Miodożer” z dołu cały czas starał się wrócić do stójki, jednak Jakimowicz nie dawał mu na to szans. Na półtorej minuty przed końcem odsłony Marek Jakimowicz zaczął atakować bardzo mocnymi łokciami z góry. Przez kolejne sekundy „Grizzly” kontynuował kontrolę w walce, zajmując pozycję z góry i zadając kolejne ciosy.

Tym razem to Tymoteusz Łopaczyk chciał szybko zacząć rundę. Ekspresowo zdołał to jednak uspokoić Marek Jakimowicz, który sprowadził po chwili rywala i zadawał mu mocne ciosy z góry. „Miodożer” w pewnym momencie zdołał odwrócić pozycję i spróbował po chwili duszenia zza pleców. Jakimowicz wyszedł z tego i przeszedł do dosiadu. Łopaczyk zdołał wyjść z tej pozycji, jednak cały czas był z dołu. W połowie rundy „Miodożer” zdołał ponownie odwrócić pozycję, szybko zaczął zadawać kolejne uderzenia, a bezradny Jakimowicz zasłonił głowę rękoma, co po chwili zdecydował się przerwać sędzia.

Dla Łopaczyka była to druga wygrana z rzędu. W poprzednim starciu jednogłośną decyzją sędziów pokonał Kleversona Sampaio. Wcześniej „Miodożer” przegrywał z Piotrem Wawrzyniakiem i Ismailem Naurdievem, pokonywał natomiast Jacka Bednorza czy Michała Golasińskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of PanMac
PanMac

PRIDE FC
Welterweight

6,662 komentarzy 19,012 polubień

Miodożer... Jedna z najlepszych ksywek w polskim ememej, Gromda rozjebana :frankapprove:

Odpowiedz 10 polubień

Avatar of Karas
Karas

Maximum FC
Super Heavyweight

1,766 komentarzy 3,294 polubień
Avatar of Olo
Olo

KSW
Welterweight

5,336 komentarzy 28,763 polubień

Miodożer... Jedna z najlepszych ksywek w polskim ememej, Gromda rozjebana :frankapprove:

Miodożery to pojebane zwierzaki.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of PanMac
PanMac

PRIDE FC
Welterweight

6,662 komentarzy 19,012 polubień

Miodożery to pojebane zwierzaki.

Ciekawy, trochę skunks, trochę rosomak.

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,960 komentarzy 75,189 polubień

Teraz do DWCS jak Sudolskiego i Brzeskiego!

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Grubas
Grubas

UFC
Middleweight

13,379 komentarzy 19,430 polubień

Teraz do DWCS jak Sudolskiego i Brzeskiego!

To nie czlowiek gwozdzia. Inaczej pewnie by tak bylo:)

Odpowiedz polub