Tymoteusz Łopaczyk (MMA 8-2-0) został mistrzem organizacji Armia Fight Night w kategorii półśredniej. Zawodnik WCA Fight Team rozbił ciosami w pierwszej rundzie Jacka Bednorza (MMA 7-7-0).

Szybko środek klatki zajął Łopaczyk, przechodząc od razu do ofensywy. Po kilkunastu sekundach młodszy zawodnik trafił mocnym ciosem, posyłając rywala na matę, a następnie zasypując go gradem ciosów, jednak Bednorz zdołał przetrwać niebezpieczną sytuację. Reprezentant WCA Fight Team przez cały czas był jednak z góry i przy każdej możliwości zadawał kolejne uderzenia. Na dwie minuty przed końcem rundy Łopaczyk znalazł się za plecami rywala, skąd zadał ogromnę ilość ciosów, co zdecydował się przerwać sędzia.

Łopaczyk udanie powrócił po ubiegłorocznej przegranej z Ismailem Naurdievem. Wcześniej zawodnik WCA Fight Team pokonywał między innymi Michała Golasińskiego, Łukasza Siwca czy Jacka Jędraszczyka, przegrał natomiast przez nokaut z Szymonem Duszą.

Bednnorz w poprzedniej walce sprawił niespodziankę nokautując w drugiej rundzie Kamila Szymuszowskiego. Wcześniej 31-letni zawodnik pokonywał Macieja Roszkowskiego i Macieja Mackiewicza, przegrywał natomiast z Cezarym Oleksiejczukiem, Dominikiem Chmielem i Filipem Tomczakiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.