Nowa forma podcastów by na bieżąco dostarczać Wam materiałów i przemyśleń duetu Piotr Jeleniewski & Krzysztof Soszyński. W majowym wydaniu, Piotr oraz Krzysztof rozmawiają o wrażeniach po KSW 60, fantastycznych walkach na UFC 261 oraz na wiele więcej tematów.

Zapraszamy do odsłuchania!

Trener Piotr Jeleniewski jest jednym z największych specjalistów w kraju, jeśli chodzi o system nauczania sportów walki, którymi zajmuje się od ponad 30 lat. Był trenerem w takich klubach jak choćby Ankos Zapasy Warszawa czy S4 Fight Club. Prowadził też topowych zawodników: Jana Błachowicza, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka czy Damiana Janikowskiego.

Krzysztof Soszyński do niedawna był szefem instruktorów marki UFC Gym na bliski wschód. To prawdziwy weteran MMA. Zawodową karierę zaczął w 2003 roku. Popularność zdobył jednak pięć lat później, gdy wystąpił w ósmej edycji reality show The Ultimate Fighter. Choć nie wygrał programu, to zrobił tak duże wrażenie, że UFC zdecydowało się podpisać z nim kontrakt. W największej na świecie organizacji MMA stoczył 8 pojedynków, trzykrotnie zdobywając bonusy za występy wieczoru.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Senator Kozioł

Bellator
Welterweight

4,339 komentarzy 6,561 polubień

nareszcie! Odpalamy :coffeepc::tysoncoffe:

Odpowiedz polub

De_Nekst_Best

BAMMA
Lightweight

845 komentarzy 1,798 polubień

Nie wiem jakim cudem Soszyński, który siedzi tyle lat w MMA może twierdzić, że jedyną szansą na wygraną Jurasa z Pudzianem jest sprowadzenie Mariusza do parteru, przecież Pudziana w stojce lał nawet Erco Jun. :putinlaugh:

Krzysiek ma wyobrażenie o Mariuszu jak do nie dawna większość Januszy, że Pudzian to najsilniejszy człowiek świata, który swoim ciosem zabije każdego śmiertelnika więc nie ma co się z nim wdawać w walkę na pięści.:damjan:

Odpowiedz polub