Fatalnym zachowaniem popisał się Drew Chatman. Zawodnik wygrał na LFA 36 z Irvinsem Ayalą, a gdy ten leżał na macie z odsłoniętymi plecami, Drew skoczył na niego i zrobił salto w przód. Za ten totalny brak szacunku do rywala, Chatman został zdyskwalifikowany.

Najbardziej absurdalną rzeczą jest jednak to, że zawodnik ten ma pseudonim… „Honorowy”. Drew „Honorowy” Chatman. Tym samym Drew zaliczył pierwszą porażkę w karierę i piękny bilans 7-0, zamienił się na 7-1.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

4 KOMENTARZE

  1. Ali to nie to miał matke białą podobnie jak Hamilton to nie są typowe czarnuchy

  2. ten skok wykonany przez kogoś kto waży wizualnie ze 100 kg xDPrzecież mógł mu złamać kręgosłup i okaleczyć na resztę życiaZawieszenie na 2 lata przynajmniej xdale sama walka powinna być mimo wszystko NCBo on nie wygrał, mechanizm mimo zupełnie innej skali jest jak przy niedozwolonych uderzeniach…Tak, no-contest, wywalenie z organzacji i zawieszenie na 2 lata od komisji, to by było sensowne wyjście

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.