Tweet dnia a w nim ostatnie słowa Conora Mcgregora i Khabiba Nurmagomedova po hitowej walce i awanturze na gali UFC 229 w Las Vegas.

Najpierw Conor McGregor zapowiadający kontynuacje konfliktu z Dagestańczykami:

Przegraliśmy mecz, ale wygraliśmy bitwę. Wojna trwa

Nie wiadomo dokładnie o co chodziło Irlandczykowi. Niektórzy fani sugerują, że mógł pisać o wygranej w jego mniemaniu zadymie po walce wieczoru gali UFC 229, gigantycznej wypłacie za walkę z Khabibem lub lukratywnym kontrakcie sponsorskim i projektach biznesowych które udało się zdobyć dzięki udziałowi w sobotniej walce w Las Vegas.

Jak można się było jednak spodziewać, wpis nie spotkał się z przychylnym odbiorem wśród fanów i zawodników MMA a fanpage McGregora zalały setki negatywnych komentarzy kpiących z jego dyspozycji w starciu z Khabibem.

Dagestańczyk za to mimo kłopotów z Komisją Sportową Stanu Nevada, wydaje się być w świetnym humorze po największym zwycięstwie w swojej karierze:

Moja twarz gdy ktoś mówi mi, że nie podobał mu się mój skok, a tak bardzo się starałem ?

Myślę, że potrzebuję nowych hejterów, bo starym zacząłem się podobać:):)
#uśmiechnijsię #DziękiBogu
#PoAngielskuProszę

3 KOMENTARZE

  1. Conor coś pierdoli po pijaku i w sumie nikt nie wie tak naprawdę co mu biega po głowie. A Khabib w świetnym stylu, w tym całym zamieszaniu i innych awanturach nie było właśnie nigdzie jego radości i uśmiechu z pasa 🙂

  2. ale że co on wygrał? bo mam wrażenie, że on sam nie wie, tylko przekopiował jakiś przypadkowy cytat z neta50 milionów dolarów nagrody pocieszenia jest nagrodą samą w sobie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.