Demetrious-Johnson-Henry-Cejudo

Złe wieści dla zawodników walczących w wadze do 125 funtów którzy liczyli na angaż do UFC. Organizacja odwołała przesłuchania do 24 sezonu „The Ultimate Fighter”, które miały odbyć się 25 kwietnia w Las Vegas.

Wstępnie UFC ogłosiło, że z 16 zawodników którzy dostaną się do programu TUF 24, wygrany otrzyma walkę o pas mistrza z wygranym walki Demetrious Johnson vs Henry Cejudo. Nie było jasne czy w programie będą mogli brać udział obecni zawodnicy UFC tak jak to było w 4 edycji czy tylko fighterzy spoza organizacji.

Organizacja UFC w oficjalnej informacji prasowej przeprosiła zawodników za odwołanie castingu do programu, niestety wielu z nich miało już wykupione loty i noclegi, z których nie będą mogli zrezygnować.

17 KOMENTARZE

 1. TUF powinien albo zmienić formułę (ale nie na jakiś wymysł, że dają walkę o pas), albo zdechnąć śmiercią naturalną… Zeżarli własny ogon, jakieś 10 edycji temu. TUF miał rację bytu, jeżeli budują dywizję (tak jak zrobili z babkami), albo w czasach gdy w UFC walczyła elita, a TUF był odsiewem. Teraz, nikogo nie obchodzi kto walczy w TUF-ie i o co. Ja zamiast TUF-a, obejrzał bym coś w stylu UFC Masters, gdzie walczyliby weterani, nawet na trochę lżejszych zasadach, albo żeby TUF miał formę turnieju gdzie zwycięzca może być tylko jeden (i dostaje np. main event).

 2. defthomas

  Widziałem że np jeden z zawodników na zagranicznym forum, organizował zbiórkę żeby pokryć wydatki na wyjazd a tu taki klops. Szkoda 🙁

  Ciekawe czy Benavidez też się wybierał? 😀 DC

 3. defthomas

  Widziałem że np jeden z zawodników na zagranicznym forum, organizował zbiórkę żeby pokryć wydatki na wyjazd a tu taki klops. Szkoda 🙁

  No gówno na maxa, neich UFC oddaje hajsy

 4. Ten pomysł na TUF mi się nie podonał i tak, szkoda zawodników. No i tak jak wspomniał ktoś wcześniej, ciekawe ile teraz pociągną ten TUF, muszą wprowadzić jakąś rewolucję (może właśnie to jest powodem odwołania tego TUF'a). Chociaż teraz jestem podjarany oczywiście TUFem JJ, ale gdyby nie Asia raczej by mnie średnio obchodził.

  A może coś na zasadzie, że trener z UFC (np Asia) zbiera ekipę 8 zawodników i przeciwnik 8. Tak jak Asia nieraz wspomina, że ma świetnych zawodników w klubie, to może właśnie dla nich byłaby to promocja. No i to byłoby na zasadzie ,,ustawki'', czy lepszą ekipę ma Gadelha czy Asia 😉

 5. Powiedźmy sobie szczerze TUF jest zbyt często przez co trudno coś wydobyć, TUF który faktycznie by się przydał na dzień dzisiejszy to wagi ciężkiej bo tam za kilka lat będzie czystka jak się obserwuje wiek zawodników.

 6. Powiedźmy sobie szczerze TUF jest zbyt często przez co trudno coś wydobyć, TUF który faktycznie by się przydał na dzień dzisiejszy to wagi ciężkiej bo tam za kilka lat będzie czystka jak się obserwuje wiek zawodników.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.