Wysoko notowany w rankingu UFC Joseph Benavidez (25-5) wystąpi listopadowej gali TUF 28 Finale. Rywalem The Beefcake będzie Alex Perez (21-4).

Benavidez to aktualny numer trzy rankingu UFC. Amerykanin w 2018 roku powrócił do walk po kontuzji więzadła krzyżowego przedniego, która wyeliminowała go z czynnych startów w 2017 roku. We wspomnianym powrocie nieznacznie uległ Sergio Pettisowi (17-3) na gali UFC 225. Kolejny bój Amerykanin stoczył miał na gali UFC Fight Night 139, aczkolwiek jego rywal Ray Borg (11-3) wypadł z pojedynku na kilka dni przed galą.

Perez w grudniu ubiegłego roku zadebiutował dla organizacji UFC. Amerykanin dotychczas stoczył trzy zwycięskie pojedynki dla największej organizacji MMA na świecie, dwa z nich kończąc przed czasem. Ostatnio w akcji widziany był na gali sierpniowej gali UFC 227, gdzie zdemolował niedawnio zwolnionego z organizacji Jose Torresa (8-1).

Gala TUF 28 Finale odbędzie się 30 listopada. W walce wieczoru zmierzą się Rafael Dos Anjos (28-10) oraz Kamaru Usman (13-1).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.