more

Brandon Moreno (12-3 MMA) może okazać się jednym z największych wygranych turnieju The Ultimate Fighter 24. Po pokonaniu Louisa Smolki, który zajmował 9. miejsce w rankingu UFC, na gali UFC Fight Night 96, Moreno zawalczy z Ryanem Benoitem (9-4 MMA) na finałowej gali TUF 24.

Meksykanin przegrał swoją pierwszą walkę w domu z Alexandre Pantoją po emocjonującej walce. Joseph Benavidez, trener zawodnika podczas programu, od razu zauważył potencjał w młodym Meksykaninie. 22-letni zawodnik 9 ze swoich 12 zwycięstw uzyskał dzięki poddaniom.

Jego przeciwnik, Benoit, w ostatniej walce wygrał z Fredym Serrano na UFC 201. 27-latek posiada bilans 2-2 w UFC. Ryan w swojej karierze odprawił m.in. Sergio Pettisa.

TUF 24 Finale odbędzie się 3 grudnia w Las Vegas. W głównej walce wieczoru zmierzy się Demetrious Johnson z wygranym turnieju.

2 KOMENTARZE

  1. I fajnie, młody zasłużył, po tym co zobaczyłem w walce Smolki z Benem Nguyenem, byłem w szoku jak potoczyła się jego walka z meksykaninem.

  2. I fajnie, młody zasłużył, po tym co zobaczyłem w walce Smolki z Benem Nguyenem, byłem w szoku jak potoczyła się jego walka z meksykaninem.

    True, dlatego też pomyślałem o newsie. Za takie skręcenie numeru 9. na świecie to zasługuje na trochę hype'u. 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.