Maycee Barber musiała wycofać się z walki z Rose Namajunas z nieznanych powodów. Największa organizacja MMA na świecie znalazła zastępstwo do walki z byłą mistrzynią UFC. Nową rywalką Thug Rose będzie Tracy Cortez, o czym poinformował dziennikarz Alex Behunin na swoim profilu na X. Miranda Maverick, z którą miała zmierzyć się Cortez w lipcu tego roku nie ma aktualnie nowej rywalki.

30-letnia Cortez (11-1 MMA) ma na swoim koncie 5 walk w oktagonie UFC i jej bilans wynosi 5-0. W przeszłości wygrała z m.in. Stephanie Egger czy Justine Kish. Większość, bo 9 z 11, zwycięstw w karierze zdobywała przez decyzje sędziowskie. Obecnie jest numerem 11. rankingu kategorii muszej UFC.

Popularna, 31-letnia Namajunas (12-6 MMA) ostatnio wróciła na zwycięskie tory, kiedy to wygrała z Amandą Ribas w marcu tego roku. W przeszłości mierzyła się z m.in. Joanną Jędrzejczyk, Zhang Weili czy Carlą Esparzą. Obecnie była mistrzyni kategorii słomkowej zajmuje 6. miejsce w rankingu kategorii muszej UFC. 7 z 12 wygranych w karierze zdobywała przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,349 komentarzy 28,660 polubień
Avatar of konto_zablokowane
konto_zablokowane

Maximum FC
Heavyweight

1,728 komentarzy 4,723 polubień

#teamTracy
Oby zwycięstwo, nawet przez 15 minut klinczu. I tak nie będę oglądać :fjedzia:

Odpowiedz 6 polubień