Jak wiemy kariera zawodnika MMA nie należy do najłatwiejszych. Zawodnicy dosłownie poświęcają swoje zdrowie, aby odnosić sukcesy w największych organizacjach na całym świecie. Ostatnio informowaliśmy o udanej operacji kolana Tony’ego Fergusona, który potknął się o kabel w studiu telewizyjnym i uszkodził sobie kolano. Zobaczcie jak wygląda noga zawodnika po wspomnianym wcześniej zabiegu.

Ferguson miał zmierzyć się na UFC 223 z Khabibem Nurmagomedovem, który ostatecznie zestawiony został z Alem Iaquintą. Tony pozbawiony został tym samym tymczasowego pasa mistrzowskiego UFC.

2 KOMENTARZE

  1. Tutaj nie chodzi o ten jebany kabel ale cały czas o to samo a mianowicie o cięcie wagi i odwodnianie organizmu   aby waga się zgadzała.Problem w tym że ludzkie ciało wcześniej czy później musi zapłacić za to cenę i większość tych kontuzji z tego się bierze,że jest eksploatowane do granicy swojej wytrzymałości podczas treningów a tu parę dni przed walką zaczyna się drastyczne cięcie kilogramów żeby podczas samej walki mięć przewagę nad rywalem bądź mu dorównywać.Mam nadzieje że w końcu zrobią z tym porządek bo samego mózgu już po odwodnieniu nie da się zreperować a odpowiednie nawodnienie nie przebiega za każdym razem tak samo

  2. Ja pierniczę…wygląda to makabrycznie. Dużo zdrowia Tony i zawalcz jak najszybciej! Osss

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.