Po nieco ponad 4-miesięcznej rehabilitacji kolana, Tony Ferguson, były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej UFC wrócił do treningów i jest gotowy na powrót do oktagonu. Zobaczcie jak wyglądają aktualnie treningi zawodnika.

Ferguson doznał kontuzji przy okazji jednego z wywiadów poprzedzającego galę UFC 223, gdzie miał zmierzyć się z Khabibem Nurmagomedovem. Teraz Rosjanin zmierzy się z Conorem McGregorem na UFC 229 w Las Vegas. Nie wiadomo z kim zostanie zestawiony El Cucuy.

21 KOMENTARZE

 1. jakby byl najebany to by nic mu sie nie stalo, nieraz takie fikolajki odpierdalaja ziomki spod sklepu, ty myslisz, ze nie zyje a on odpoczywa, po 10 min gotowy do drogi.

 2. Dawać go z Poirierem zamiast Diaza

  Chciałbym, ale 3 miesiące treningów to za mało. Niech się kuruje i będzie gotowy na jakieś UFC 232-233 gdzie będzie mógł zawalczyć o pas z Conorem/Khabibem.

 3. Tylko żeby sobie drugiej nogi nie złamał w piździet.

  Co do przyszłości to ja bym chętnie zobaczył go jeszcze raz z Kevinem Lee. Pierwsza walka była jaka była, Kevin był osłabiony chorobą ale fighterzy tak mają że póki maja siłe wejść do klatki to do niej wejdą.

 4. Tylko żeby sobie drugiej nogi nie złamał w piździet.

  Co do przyszłości to ja bym chętnie zobaczył go jeszcze raz z Kevinem Lee. Pierwsza walka była jaka była, Kevin był osłabiony chorobą ale fighterzy tak mają że póki maja siłe wejść do klatki to do niej wejdą.

  Chuja tam takie tlunaczenie, można by tez powiedzieć ze Tony mial rdze ringową… Lee byl gorszy tego dnia i juz, braklo charakteru

 5. Nareszcie. Kolejny w kolejce do wygranego z pary Khabib Conor. Później moze Porier jesli wygra z Diazem i mamy kilka zajebistych zestawień na horyzoncie w lekkiej:antonio:

 6. Nareszcie. Kolejny w kolejce do wygranego z pary Khabib Conor. Później moze Porier jesli wygra z Diazem i mamy kilka zajebistych zestawień na horyzoncie w lekkiej:antonio:

  Lekka ma to do siebie że co by się nie działo, zawsze są dobre zestawienia i emocjonujące walki

 7. Ciekawe jak tam jego noga. Niektórzy mówią że można nigdy nie wrócić do pełnej sprawności po zerwaniu więzadeł, a inni twierdzą, że te więzadła po rekonstrukcji są jeszcze mocniejsze. Wypowie się ktoś, kto przez to przechodził?

 8. Ciekawe jak tam jego noga. Niektórzy mówią że można nigdy nie wrócić do pełnej sprawności po zerwaniu więzadeł, a inni twierdzą, że te więzadła po rekonstrukcji są jeszcze mocniejsze. Wypowie się ktoś, kto przez to przechodził?

  Mam kumpla, któremu dobrze zrekonstruowali i rzeczywiście ma mocniejsze niż  przed zerwaniem ale nie zrobili mu tego bardzo dobrze – nie ma pełnego zgięcia w kolanie (mocniejsze ale za krótkie) :eddieconspiracy: gra jednak w mistrzostwach polski oldbojów w baskecie.

 9. Ciekawe jak tam jego noga. Niektórzy mówią że można nigdy nie wrócić do pełnej sprawności po zerwaniu więzadeł, a inni twierdzą, że te więzadła po rekonstrukcji są jeszcze mocniejsze. Wypowie się ktoś, kto przez to przechodził?

  Więzadła mocniejsze, ale sprawność już nie jest ta…. czucie głębokie i siła już szwankują, do mma można wrócić pewnie na 90% sprawności

 10. jakby byl najebany to by nic mu sie nie stalo, nieraz takie fikolajki odpierdalaja ziomki spod sklepu, ty myslisz, ze nie zyje a on odpoczywa, po 10 min gotowy do drogi.

  :antonio: Soczyście

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.