Tony Ferguson, który został zmuszony do wycofania się z UFC 223 z powodu kontuzji kolana, jest coraz bliższy powrotu do zdrowia. Czołowy zawodnik kategorii lekkiej pochwalił się ostatnio, że otrzymał zielone światło do rozpoczęcia rehabilitacji. W rozmowie z ESPN określił kiedy prawdopodobnie wróci do oktagonu oraz wypowiedział się na temat walki z Khabibem Nurmagomedovem.

Lekarze powiedzieli mi, że rehabilitacja potrwa od 3 do 6 miesięcy, ale przebiega pomyślnie. Wrócę od razu, gdy wróci też ta pizda Khabib. Myślę, że będzie to w listopadzie.

Ferguson z powodu kontuzji stracił również swój tymczasowy pas mistrzowski. Amerykanin jednak nie godzi się z decyzją UFC o odebraniu mu tytułu.

UFC zasygnalizowało, że odbiorą mój tytuł, a Khabib zostanie obecnie jedynym mistrzem w wadze lekkiej, ale mój management nie dostał żadnego oficjalnego potwierdzenia. Jeśli o mnie chodzi, to wciąż jestem prawdziwym mistrzem tej dywizji. Nigdy nie straciłem swojego pasa.

Tony Ferguson wciąż domaga się walki z Khabibem Nurmagomedovem od razu po powrocie do zdrowia. Zawodnik w taki sposób skomentował możliwość utraty swojej szansy na pojedynek z aktualnym mistrzem wagi lekkiej.

To tak jakby UFC pokazało mi środkowy palec albo kopnęło w jaja. Czy UFC w ogóle lubi swoich zawodników? Jestem jednym z ich najtwardszych fighterów. Nie kopcie leżącego.

Straciłem swój procent z PPV, wielką wypłatę i wiele innych rzeczy. Muszą oddać mi mój tytuł albo pozwolić walczyć dalej na tym samym kontrakcie. Zasłużyłem na to.

1 KOMENTARZ

  1. Gość miał pecha i juz nie ma co tego roztrząsac. Tony ma jaja charakter i wielkie serce do walki fakt ze trochę odlepiony na swój sposób ale za to go lubię. Takiego mistrza chcę oglądać.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.