Już dziś w Słupsku, jeden z czołowych polskich grapplerów – Tomasz Szczerek, zadebiutuje w zawodowym MMA.

Z tej okazji chciałem przypomnieć naszym użytkownikom highlight mojego autorstwa z Tomkiem w roli głównej. Pierwsza część dotyczy jego klubu, Top Team Kołobrzeg, druga ( od trzeciej minuty ) to kompilacja z walk Tomka w submission fighting. Zapraszam do obejrzenia.

W środku także videoblog z ADCC Barcelona, z fragmentami walki Tomka z byłym mistrzem UFC, Ricco Rodriguezem.

15 KOMENTARZE

 1. 22.I.2011 Słupsk, Hala Gryfia – Zapowiada się ciekawa gala z naprawdę emocjonującą walką wieczoru. Mam tylko nadzieję, że przeciwnik T.Szczerka, P. Waliduda czegoś nie odwali ( 2 DQ na 2 odbyte walki mowią same za siebie ).

 2. Ale zajebiście to wygląda jak cały czas kontroluje akcję perfekcyjnie łapiąc balans 🙂

 3. Tomek to kozak

  jezeli na powazniej pojdzie w MMA moze wiele osiagnac 🙂

 4. A to Tomek ma zamiar przejśc do MMA? Czy w grapplingu osiągnął już wszystko żeby zmieniać sport? Czy to kwestia tego że mu się opłaca, albo czegoś innego?

  Nie to żebym był przeciwny bo fajnie by było zobaczyć jak zaadaptowałby się w nowej dyscyplinie ze swoim widowiskowym stylem, ale ciekaw jestem czym miałaby być spowodowana ta decyzja o zmianie.

 5. Kiedyś w wywiadzie T.Szczerek mowił, że to właśnie pieniądzę, które są nieadekwatne do włożonego wysiłku, wstrzymują jego debiut w MMA. Najwidoczniej trochę się zmieniło w "wypłatach".

 6. A czy wiadomo coś na temat startów w mma tego sztangisty Polskiego?

 7. Lucifer no co Ty 😉 Przecież było o tym jakiś czas temu, że będzie debiutował 🙂 Jego rywal też jak na bilans wpadł mi tak w pamięć już,że chyba nigdy nie zapomnę, a przyznam, że zapaść mi w pamięć tak zawodnikowi jak i walce nie jest łatwo. Wybić się czymś. Oby tylko nie skończyło się "hattrickiem" Walidudy, ale niech wygra lepszy w ringu w legalny sposób.

 8. mam nadzieję że Tomek wygra
  a dziwi mnie że Walidudę nadal biorą na gale
  po jego wyczynach na ringu , nie powinno być dla niego miejsca w polskim MMA

 9. Szczerek walczyl kiedys na lidze Shooto w Gdynii. W klasie C zajal I miejsce, wygral wszystkie walki przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.