Po niesamowitej walce Tomasz Romanowski (11-7) pokonał decyzją sędziów po dogrywce Marcina Krakowiaka (8-2). Tym samym „Tommy” awansował do finału programu „Tylko Jeden”, którego główną nagrodą jest kontrakt z organizacją KSW o wartości 200 tys. złotych.

Tylko Jeden: Michał Sobiech odpadł z programu przez wieloodłamowe złamanie kości nosa

Zobacz kulisy programu „Tylko Jeden”:

Chwilę przed starciem poinformowano o zmianie zasad. Zawodnicy tym razem zmierzyli się na dystansie dwóch rund po 4 minuty, nie jak było wcześniej po 3 minuty.

Agresywnie zaczął pojedynek Krakowiak, atakując schowanego za szczelną gardą Romanowskiego. „Krakus” często atakował niskimi kopnięciami. „Tommy” często starał się skracać dystans, gdyż jego rywal miał przewagę zasięgu. Po minucie walki Romanowski zaczął dobrze kontrolować dystans i coraz częściej jego ciosy docierały do szczęki rywala. Kolejny sekundy układały się na korzyść Tomasza Romanowskiego, który dobrze pracował w stójce. Nad okiem Krakowiaka pojawiła się rozcięcie. Na sam koniec rundy „Tommy” złapał rywala pod siatką i tam zadał serię uderzeń. Pierwsze odsłona powinna trafić na jego konto.

Bardzo dobrze drugą rundę zaczął „Krakus”, trafiając przeciwnika kopnięciami i ciosami. Po minucie walki Romanowski przyjął na twarz bardzo mocne kolano, jednak wszystko wyglądało na to, że nie zrobiło to na nim żadnego wrażenia. „Tommy” przez cały czas szedł do przodu, mimo dobrej pracy Krakowiaka z kontry. Na sam koniec Romanowski starał się klinczować z rywalem pod siatką, jednak „Krakus” zrywał te próby i odwdzięczał się celnymi ciosami i wysokimi kopnięciami.

Po dwóch rundach sędziowie zadecydowali o dogrywce.

Zmęczeni zawodnicy zaczęli spokojnie dodatkową rundę. Romanowski przez cały czas spychał przeciwnika pod siatkę i tam punktował. „Tommy” bardzo dobrze pracował w stójce i z każdą akcją chwalił się umiejętnościami bokserskimi. „Krakus” z kolejnymi akcjami Romanowskiego tracił pomysł na walkę – starał się jeszcze atakować kopnięciami, jednak Romanowski niczym czołg szedł cały czas do przodu i atakował rywala kolejnymi akcjami. Swoją szansę Marcin Krakowiak miał jeszcze w ostatnich sekundach walki, jednak było to zbyt mało czasu na przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Sędziowie zadecydowali o wygranej Tomasza Romanowskiego na punkty, który awansował do finału „Tylko Jeden”.

Wyniki walk w programie „Tylko Jeden”:

Odcinek 6 – Tomasz Romanowski (11-7) pokonał Marcina Krakowiaka (8-2) decyzją sędziów
Odcinek 6 – Adrian Bartosiński (8-0) pokonał Piotra Walawskiego (8-5-1) przez nokaut w dogrywce
Odcinek 5 – Michał Sobiech (4-0) pokonał Karola Weslinga (0-1) decyzją sędziów
Odcinek 4 – Piotr Walawski (8-4-1) pokonał Pawła Kiełka (9-7-1, 1 NC) decyzją sędziów
Odcinek 3 – Adrian Bartosiński (7-0) pokonał Kamila Dołgowskiego (5-1) przez przerwanie lekarza po rundzie pierwszej
Odcinek 2 – Tomasz Romanowski (10-7) pokonał Mariusza Radziszewskiego (17-18-2) decyzją sędziów
Odcinek 1 – Marcin Krakowiak (8-1) pokonał Pawła Kiełka (9-6-1, 1 NC) przez poddanie (duszenie gilotynowe) w rundzie pierwszej