Właśnie ogłoszono walkę wieczoru KSW 46, która odbędzie się 1 grudnia w Gliwicach. Najważniejszym pojedynkiem tej gali będzie rewanżowe starcie Mameda Khalidova (MMA 34-5-2) z Tomaszem Narkunem (MMA 15-2).

Zawodnicy pierwszy raz w okrągłej klatce spotkali się 3 marca na KSW 42. Po zaciekłym boju zwyciężył „Żyrafa” – poddał rywala trójkątem w trzeciej rundzie. Tuż po tym starciu Czeczen nawoływał o rewanż – i jak widać – jego prośba została wysłuchana przez włodarzy Konfrontacji Sztuk Walki.

Przed porażką z Narkunem, Khalidov mógł się pochwalić serią czternastu zwycięstw z rzędu. Niepokonany przez osiem lat Czeczen zwyciężał z takimi osobistościami, jak: Melvin Manhoef, Maiquel Falcao, Michał Materla, Luke Barnatt czy Borys Mańkowski.

Narkun to mistrz wagi półciężkiej, który tytuł zdobył w październiku 2015 roku po zastopowaniu ciosami Gorana Relijca. Od tego czasu stoczył cztery pojedynki i wszystkie wygrał. Oprócz Khalidova, ma na koncie zwycięstwa m.in. z Rameau Thierrym Sokoudjou i Marcinem Wójcikiem.

34 KOMENTARZE

 1. Pan Narkun walczy raz na rok, pana Fikolkova nie chcą zatrudnić nawet brodaci braci z ACB więc zostaje mu dorabianie w KSW w odgrzewanych kotletach. We mnie ta walka wbuzdza zero emocji, czekam jedynie na wywiady pana Narkuna.

  #NarkunMusisz

 2. Też chętnie obejrzę i kibicuję naszemu Mamedowi, żeby było po równo. Niczego już od jKSW nie oczekuję, ani nie wymagam.

 3. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej płacą za walczenie jak się chce, nawet za koziołki w walkach z braćmi z ummy :antonio:

 4. Ju Ef Si specjalnie wywołało inbe żeby nikt nie rozmawiał o KSW

   :redford:

  Roboty na forum tyle, że nie ma kiedy taczki załadować.

 5. Wiadomo czy walka będzie 5 rundowa i o pas czy jakaś dziwna kategoria i 3 rundowa walka?

  Wiadomo, ponownie dziwna kategoria 92 i trzy rundy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.