fot. KSW

Tomasz Narkun pojawi się w klatce KSW jeszcze w tym roku. Odpowiadając na pytanie fana, w jednym z ostatnich filmów na swoim kanale na YouTube, mistrz wagi półciężkiej zdradził, że jego kolejna walka zaplanowana jest na grudniową galę największej organizacji MMA w Polsce.

Będzie to gala grudniowa, na pewno na niej się pojawię. Mam już takie zapewnienie ze strony federacji. Z kim zawalczę i o co nie mogę wam jeszcze powiedzieć, ale na pewno będzie to duża walka.

Narkun (MMA 15-2) swoją ostatnią walkę stoczył na gali KSW 42 w Łodzi. Jego rywalem, w walce wieczoru, był Mamed Khalidov, z którym stoczył hitową walkę w umownym limicie do 92 kg. W trzeciej rundzie pojedynku „Żyrafa” poddał byłego już mistrza wagi średniej, kończąc jego passę zwycięstw, trwającą od marca 2010 roku. Dla Narkuna walka z Mamedem była ósmym pojedynkiem w KSW. Przez całą swoją karierę w największej organizacji MMA w Polsce Tomek przegrał tylko raz, na KSW 29 z Goranem Reljicem. Jego zawodowa kariera rozpoczęła się w listopadzie 2009 roku.

Cały odcinek z pytaniami do Narkuna do obejrzenia poniżej:

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.