Narkun

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Po ponad dwuletniej przerwie od startów na drugiej gali SuperLigi MSW 18 kwietnia w Warszawie do MMA powróci Tomasz Narkun (MMA 5-1). „Żyraf” ze Stargardzkiej filii Berserkers Team będzie oczywiście reprezentował Szczecin w tych rozgrywkach i zawalczy z posiadającym identyczny bilans zawodowych walk Rafałem Zawidzkim (MMA 5-1) z Rio Grappling Club Wrocław.

Dla Narkuna będzie to pierwszy start od uwolnienia się z kontraktu z organizacją M-1 dla której stoczył pięć walk w latach 2010-11. Utalentowany grappler wygrał turniej zawodników z Europy wschodniej wygrywając wszystkie trzy walki przez poddania w pierwszej rundzie. W walce o pas wagi półciężkiej nie sprostał Vyacheslavowi Vasilevskyemu ale odbił się po porażce poddając Shamila Tinagadjieva w marcu 2011 roku. Narkun miał powrócić do walki w ubiegłym miesiącu na gali IRFA w Szwecji ale ostatecznie jemu, i klubowemu koledze Maćkowi Różańskiemu, nie znaleziono rywali.

Prócz tego zaszła drobna zmiana w reprezentacji Bytomia gdzie Tomasza Lukoszka zastąpił Maksymilian Zieliński (MMA 0-0) natomiast reprezentanci Poznania i Warszawy, którzy mają się zmierzyć ze sobą nadal nie zostali ujawnieni.

93 kg.: Rafał Zawidzki (5-1, Wrocław) vs. Tomasz Narkun (5-1, Szczecin)
93 kg.: Adam Zając (5-1, Łódź) vs. Adam Kowalski (2-1, Olsztyn)
93 kg.: Maksymilian Zieliński (0-0, Bytom) vs. Marcin Gułaś (2-4-1, Gdynia)
93 kg.: Łukasz Brzeski (0-0, Kraków) vs. Piotr Sobota (0-0, Katowice)
93 kg.: TBA (Warszawa) vs. TBA (Poznań)

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.