Tomasz Narkun, który podczas gali KSW 42 sensacyjnie poddał Mameda Khalidova, zapowiedział w Polskim Radiu 24, że jest otwarty na starcie rewanżowe.

Z mojej strony powiedziałem najpierw, że nie chcę tego rewanżu i myślałem, że Mamed nie będzie chciał go również, ale gdy dowiedziałem się, że jednak Mamed chce, to oczywiście. Mamed jest za dużym mistrzem, żebym ja teraz nie dał mu tego rewanżu. Jeżeli Mamed chce, jeżeli Mamed wyrazi taką chęć, jeżeli fani będą tego chcieli i jeżeli organizacja uzna, że to robimy… Jestem na tak i nie mogę się już tego doczekać. Mamed czekam na ciebie.

W audycji radiowej PR24 gościem Andrzeja Janisza był również Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, który jednak powiedział, że na razie jest nieco za wcześnie, żeby mówić o takim pojedynku i ewentualnych datach rewanżu.

48 KOMENTARZE

 1. Sram na dywizje ksw, dawać mnie ten rewanż.

  Popieram. Nawet ufc nie uznaje logicznych zestawien, to czego oczekiwac od ksw :fjedzia:

 2. Bezposrednio po walce, odpowiedz na pytanie: "Mamed chce rewanzu, co ty na to" ?  "Nie ja teraz nie chce rewanzu z Mamedem, nie ma sensu z mojej strony. Mysle, ze Mamed powinien wziac teraz kogos slabszego na odbudowanie. Ja wroce do swojej kategorii."

  Niespelna dwie doby pozniej: "Z mojej strony powiedziałem najpierw, że nie chcę tego rewanżu i myślałem, że Mamed nie będzie chciał go również, ale gdy dowiedziałem się, że jednak Mamed chce, to oczywiście." 😆

 3. czyli Askham musi czekac dwa lata na walke z Khalidovem, bo przeciez Mamed walczy raz na rok

  Askhamowi sciagna Kendalla Grove :goldi:

 4. czyli Askham musi czekac dwa lata na walke z Khalidovem, bo przeciez Mamed walczy raz na rok

  Askhamowi sciagna Kendalla Grove :goldi:

  Dostanie "bardzo wymagajacego zawodnika, ale to bardzo, bardzo wymagajacego, super kota" czyli jakas Czarna Mambe.

 5. czyli Askham musi czekac dwa lata na walke z Khalidovem, bo przeciez Mamed walczy raz na rok

  ja sie kapnie co dzieje sie w tej organizacji to spierdzili szybciej niz myslimy:jjsmile:

 6. Dobrze ze strony Tomka że się zgodził na ten rewanż, ale to nie była obrona pasa Mameda i wolał bym żeby zawalczyli w swoich wagach. Mam nadzieję że organizacja na tą chwilę będzie miała inne rozwiązanie niż natychmiastowy rewanż.

 7. A dywizje dalej zablokowane :irish:

  #defendorvacate :mamed:

  Wszedzie indziej dywizje mialyby znaczenie, ale nie w ksw

  I rewanz moze i bedzie, gdyby Materla wygral to bylaby obrona pasa Mameda, a tak to nie bedzie musial bronić

 8. Panowie i @duubertowa, rankingi to zostaly juz chyba tylko w ACB, trendy sie zmienily i kategorie wagowe to fikcja, jak ktos zaplaci za np. Kornik – Pudzian, o czym kiedys byla mowa, to taka walka sie odbedzie. Hardcorowcy ponarzekaja, Janusze na fb beda analizowac, to wszystko wygeneruje ruch w mediach i BOOM! – PROFIT.

  Podsumowujac – dawac mi ten rewanz :bleed:

  Jak juz ktos pisal – lepszy superfight dwoch kotow z naszego podworka niz afrykanscy czarodzieje i krolowie nokautow z dzungli.

 9. Jestem za rewanżem. Jednak niech zrobią walkę o interim w średniej a Mamed – Narkun o pas 93kg. Myślę, że rewanż i możliwość bycia posiadaczem dwóch pasów będzie wystarczająca motywacją dla Mameda. Na początku myślałem, że lepiej jakby Mamed zwakował pas przed rewanżem, jednak jeżeli Chalidow dostanie możliwoś przejścia do historii Ksw i polskiego Mma niech będzie interim.

 10. Jestem za rewanżem. Jednak niech zrobią walkę o interim w średniej a Mamed – Narkun o pas 93kg. Myślę, że rewanż i możliwość bycia posiadaczem dwóch pasów będzie wystarczająca motywacją dla Mameda. Na początku myślałem, że lepiej jakby Mamed zwakował pas przed rewanżem, jednak jeżeli Chalidow dostanie możliwoś przejścia do historii Ksw i polskiego Mma niech będzie interim.

  W sumie pomysl spoko. Pretendentow w 93 i tak nie ma, a o 84 niech sie bija i git. Wszystko gra i buczy.

 11. A dywizje dalej zablokowane :irish:

  #defendorvacate :mamed:

  Jakiej dywizji ? Przecież tam jest po 2 zawodników w każdej dywizji :DC: . Co galę ktoś nowy walczy

 12. Jakiej dywizji ? Przecież tam jest po 2 zawodników w każdej dywizji :DC: . Co galę ktoś nowy walczy

  Argument z blokowaniem dywizjami faktycznie na propsie 😀 pretendent do pasa w 84 ma niebagatella jedna walkę w KSW a w 93 kto? Zawada? 😀

 13. Jakiej dywizji ? Przecież tam jest po 2 zawodników w każdej dywizji :DC: . Co galę ktoś nowy walczy

  Dywizje powiadasz?:mamed:

  A tych 150 zakontraktowanych zawodników?? :damjan:

  A na cohones… :matt:

 14. A tych 150 zakontraktowanych zawodników?? :damjan:

  A na cohones… :matt:

  Tylko, że z tych 150 regularnie walczy 20? reszta wpada na 1 czy 2 walki. Jak ktoś zzarganicy zawalczy ze 3 razy to jest dobrze (nie będąc mistrzem). Więc dywizji nie ma. W średniej np kto jest? Mamed, Materla, Janikowski i tyle. Drwal zawalczył ale już raczej nie zawalczy, Chmielewski z doskoku, Strusa dawno nie ma, Karaoglu też już passe, Silva zmasował itp itd. Reszta wygląda podobnie.

 15. Tylko, że z tych 150 regularnie walczy 20? reszta wpada na 1 czy 2 walki. Jak ktoś zzarganicy zawalczy ze 3 razy to jest dobrze (nie będąc mistrzem). Więc dywizji nie ma. W średniej np kto jest? Mamed, Materla, Janikowski i tyle. Drwal zawalczył ale już raczej nie zawalczy, Chmielewski z doskoku, Strusa dawno nie ma, Karaoglu też już passe, Silva zmasował itp itd. Reszta wygląda podobnie.

  Nie widzisz sarkazmu?? ::really::

  Widocznie złe emotki dałem 😆

 16. Nie widzisz sarkazmu?? ::really::

  Widocznie złe emotki dałem 😆

  Miałem taką myśl, ale już nie chciało mi się edytować:lol:

 17. Dawać rewanż:bleed: Narkun niech obroni pas na 44, najlepiej z jakimś Brazolem z Jungle Fight, żeby nie był za bardzo poturbowany. Mamed wakuje pas, żeby nie blokować dywizji (sam mówił, że ma wyjebane na ten pas). Na KSW 45 w Londynie Askham walczy o pas MW. Na ostatniej gali w roku Mamed walczy o pas LHW z Narkunem.

 18. Nie widzę przeszkód, ale najpierw obaj #defendorvacate

  Mamed vs Scott chętnie obejrzymy, a Tomek vs ktoś z zachodniej Europy (żeby była pierwsza walka i od razu o pas).

 19. Jak beda bronic swoich pasow- bedzie dobrze. Jak bedzie rewanz – tez bedzie dobrze. Tu i tak cos takiego jak drabinka rankingowa w drodze o pas nie istnieje

 20. Z mojej strony powiedziałem najpierw, że nie chcę tego rewanżu i myślałem, że Mamed nie będzie chciał go również, ale gdy dowiedziałem się, że jednak Mamed chce, to oczywiście. Mamed jest za dużym mistrzem, żebym ja teraz nie dał mu tego rewanżu. Jeżeli Mamed chce, jeżeli Mamed wyrazi taką chęć, jeżeli fani będą tego chcieli i jeżeli organizacja uzna, że to robimy… Jestem na tak i nie mogę się już tego doczekać. Mamed czekam na ciebie.

  Ale komu on ten rewanż chce dać? Bo chyba nie wspomniał imienia przeciwnika..

 21. Jestem za rewanżem. Jednak niech zrobią walkę o interim w średniej a Mamed – Narkun o pas 93kg. Myślę, że rewanż i możliwość bycia posiadaczem dwóch pasów będzie wystarczająca motywacją dla Mameda. Na początku myślałem, że lepiej jakby Mamed zwakował pas przed rewanżem, jednak jeżeli Chalidow dostanie możliwoś przejścia do historii Ksw i polskiego Mma niech będzie interim.

  jak mozna walczyc o pas po porazce? 😉

 22. Pierwsza walka to byla szpoka. Druga to bedzie cyrk…

  gdzie tam widziales szopke? mozesz byc kurwa nie wiem jakim hejterem, ale to byla dobra walka dla oka.

 23. gdzie tam widziales szopke? mozesz byc kurwa nie wiem jakim hejterem, ale to byla dobra walka dla oka.

  Trzecia runda wygladala na zainscenizowana :fjedzia:

  Pisalem to w trakcie gali i zdanie podtrzymuje.

 24. haha no kurwa nie wierze w ludzi, ktorzy wierza, ze ta walka byla ustawiona, a te dwa nokdauny to pewnie wczesniej przecwiczyli jak w WWE? albo uzgodnili napierdalamy sie do 2 rundy, a jesli dojdzie do 3 to mamed wpadasz w trojkat.

 25. haha no kurwa nie wierze w ludzi, ktorzy wierza, ze ta walka byla ustawiona, a te dwa nokdauny to pewnie wczesniej przecwiczyli jak w WWE? albo uzgodnili napierdalamy sie do 2 rundy, a jesli dojdzie do 3 to mamed wpadasz w trojkat.

  Kazdy ma swoje zdanie. Ja tam nie wierze w ludzi, ktorzy nie wierza w ludzi o odmiennym zdaniu :beczka:

 26. jak mozna walczyc o pas po porazce? 😉

  A jak można walczyć i pas w debiucie dla organizacji?  I tak jak pisali niektórzy userzy, że nie ma żadnego naturalnego pretendenta.

 27. Jestem na tak. Pozwalam na tę walkę. Zróbcie mi to szybciutko, bo się rozmyślę i karzę Askhamowi zjeść szynkę i przejść do kategorii wyżej, a Narkun raczej mocnej wątróbki nie ma, w końcu legendarna polska wątróbka zobowiązuje.

  A drabinki, inscenizacje, koronacje i detronizacje – spokój mi tam, cicho!

  Walka ma być, i kropka.

 28. 150 nazwisk, to chyba nie było na wszystkich kartach łącznie w historii tej wielkiej organizacji. :jimcarrey:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.