Tomasz Narkun na swoim profilu na Facebooku pochwalił się, że do następnej walki będzie przygotowywał się w jednej z najlepszych placówek MMA na świecie. Mistrz kategorii półciężkiej KSW wystąpi na zbliżającej się gali w Londynie.

W JacksonWink MMA przygotowują się do walk m.in. dominator kategorii półciężkiej UFC, Jon Jones, Michelle Waterson, Holly Holm czy Carlos Condit.

Już nie będę więcej Was trzymał w niepewności😉Otóż wylądowałem w jedynym z lepszych klubów na świecie a mianowicie…

Publiée par Tomasz Narkun sur Dimanche 21 juillet 2019

48 KOMENTARZE

 1. Nie rozumiem, ma walczyć z Jonesem i jednocześnie z nim się przygotowuje?

  :danaillegal:

  A tak serio to dobrze, że gdzieś wyjechał no bo w Berserkerach to chyba nie bardzo ma z kim robić. Jedynie z Bedorfem

  :beczka:

 2. Pamiętam że Tomcio kiedyś cos miał do powiedzenia na temat wpadki dopingowej Jonesa…ciekawe czy to omówią.

 3. Mnie bardziej ciekawi co Pan Narkun sadzi o hejcie na Szpilkę. :jimcarrey:

  Czekam na tą informację jedząc kebaba na mega ostrym sosie i leżąc cały dzień.

 4. Czy to nie ten klub gdzie za 150 dolców mogłeś sparować z Donaldem i Holly? :jjsmile:

  Nie no super super, zapowiada się jakaś pewnie kasowa walka, nie mogę się doczekac bo miesiąc zaraz bedzie do gali i nadal ze 180 zawodników nie moga wybrać nikogo dla Narkusa.

 5. Śmiejecie się, a niedługo może pojawią się filmy ze sparingów jak nasz Tomasz wyciera matę Jonesem i będzie Wam głupio

 6. No i dla odmiany mamy jakiś pozytywny news, a nie kolejny wysryw w stronę "hejterów". Tomkowi pozostaje życzyć udanych przygotowań.

 7. Mimo tragicznej ostatnio passy klubu to dalej jest czołówka światowa. Ciekawe ile uda się z tego wycisnąć, przy okazji będzie można zobaczyc jak wygląda na tle Jonesa i czy warto KRS opuszczać

 8. Człowiek chce się rozwijać mimo że jest już mistrzem świata a wy szydera i jad. Chujki z cohones

 9. Po Polsku już wypowiedzi tego Pana słyszałem, choć ciężko było zrozumieć, czekamy zatem na wywiad po Angielsku 🙂

 10. Przyznam uczciwie, ze jestem nieco zaintrygowany. Jakiz to rywal sklonil Tomka do takiej decyzji ? Oby po jego ogloszeniu nie nasunelo sie powiedzenie o perlach i wieprzach.

 11. No i dobrze, niech chłopak trenuje. Może jednak osoba Janka daje mu do myślenia, że można coś więcej osiągnąć niż być mistrzem ksw? Śmiechy by były gdyby Narkun się wykręcił od naszej rodzimej rekordowej federacji i przeszedł do UFC.

 12. Jak nie będzie się odzywał (a może tak będzie bo po polsku mu ciężko to po angielsku jeszcze gorzej pewnie) to mogą tam uznać że nawet jest spoko zawodnikiem.

 13. No i dobrze, niech chłopak trenuje. Może jednak osoba Janka daje mu do myślenia, że można coś więcej osiągnąć niż być mistrzem ksw? Śmiechy by były gdyby Narkun się wykręcił od naszej rodzimej rekordowej federacji i przeszedł do UFC.

  Mało realne chyba, ale jeśli by ruszył do UFC, szacun, ale wydaje mi się że jemu jest za dobrze w krs.

 14. Śmiejecie się, a niedługo może pojawią się filmy ze sparingów jak nasz Tomasz wyciera matę Jonesem i będzie Wam głupio

  Poprawnie jest "po Jonsie"

 15. Przyznam uczciwie, ze jestem nieco zaintrygowany. Jakiz to rywal sklonil Tomka do takiej decyzji ? Oby po jego ogloszeniu nie nasunelo sie powiedzenie o perlach i wieprzach.

  Jak to jaki? TBA – najbardziej doświadczony z naszych zawodników.

  A poważnie: niech chłop trenuje, to jedyne co dobre w krs: mając dwie walki w roku można trochę pojeździć po świecie i porobić z mocnymi zawodnikami. Szkoda, że mało który z naszych intergalaktycznych czempionów z tego korzysta.

 16. Bąs to tam aktualnie nie ma z kim trenować. Ten klub strasznie podupadł i coś tam jest nie tak. Także myślę, że raczej się ucieszą że go tam mają.

  A hejty na Narkuna są przesadzone. Uważam go za osobę dobrą z charakteru tylko ta nieszczęsna gadka czasem xD ogólnie po jego ostatniej przegranej pokazał sporą klasę i serce do walki w ostatniej rundzie.

 17. Dobrze  że pan Jones znów na rekolekcjach sądowych, niepotrzebna Tomkowi korekta stawów kolanowych.

 18. A Wrzosek, Jurkowski i Jotko śmią obrażać nas od hejterów…

  Ja to traktuję jako komplement, nie jako obrazę.

 19. Super, Tomek liczymy na poprawę cardio i podłapania trochę techniki od króla LHW.

  Glupcze,:roberteyeblinking: Blachowicz nie trenuje w JacksonWink.

 20. Jak nie będzie się odzywał (a może tak będzie bo po polsku mu ciężko to po angielsku jeszcze gorzej pewnie) to mogą tam uznać że nawet jest spoko zawodnikiem.

  Angielski jest znacznie prostszym językiem, a nuż zostanie kolejnym profesorem Miodkiem języka angielskiego? "dear Kids, nów professor Narkun will explain to us, how our planet has begun".

  I cyk, Profesor Narkun wjeżdża i pokazuje tak – :brainoverload:

  A wszystkie dzieci i dorośli uczestnicy wykładu :tellmemore: i potem, a niektórzy od razu – :deniroclap::deniroclap:

  Na co profesor Tom w myślach – :antonio:::snoopd::

  A na zewnątrz kompletny lód, zero emocji – :tysoncoffe:

  Jedyne, co człek w takim momencie se może pomyśleć, to :frankapprove: . "Wjechał na grubo, wszystko jednym gestem wyjaśnił, zwykłych i niezwykłych profesorów poustawiał do pionu, poziomu i po kątach:wow:

  No chuj, nie pogadasz :einsteinsmoke:

  Ja bym pooglądał taką pantomimę.

  :conorwalk::zarobiony::wow::deniro::corn::star wars::watchingyou::suchykarol:

 21. Ja akurat szczerze nie wiem, o co idzie beka z gadania Żyrafy, maniakalnie wszystkich wywiadów nie oglądam, w tych, co widziałem, dość normalnie się  wypowiadał.

  Jeśli chodzi o treningi w Stanach to wypada tylko przyklasnąć. Może  wyjdzie z tego faktycznie jakiś transfer do pierwszej ligi. Jak Janek szedł do UFC, też były śmichy-chichy, również na tym forum. Jak Janek przegrał parę walk w UFC, oczywiście były podśmiechujki. Teraz Janek jest w pierwszej piątce zawodników swojej kategorii wagowej i właśnie dołożył swoją cegiełkę do higlightów, które będą odtwarzane w filmach promocyjnych UFC przez najbliższe piętnaście lat.

  Tratuj  i plądruj, Żyrafo bojowa.

 22. Mam nadzieję, że nauczy się tam czegoś, co pomoże mu rozwinąć swoje umiejętności. Walka z De Friesem pokazała, że Tomek ma nad czym pracować. Byle Jones nie wyczaił zamiłowania Narkuna do melanży, bo wyszedłby z tego grubszy ambaras. Jak najlepiej przepracowanego i owocnego okresu przygotowawczego życzę. Powodzenia.

 23. Angielski jest znacznie prostszym językiem, a nuż zostanie kolejnym profesorem Miodkiem języka angielskiego? "dear Kids, nów professor Narkun will explain to us, how our planet has begun".

  I cyk, Profesor Narkun wjeżdża i pokazuje tak – :brainoverload:

  A wszystkie dzieci i dorośli uczestnicy wykładu :tellmemore: i potem, a niektórzy od razu – :deniroclap::deniroclap:

  Na co profesor Tom w myślach – :antonio:::snoopd::

  A na zewnątrz kompletny lód, zero emocji – :tysoncoffe:

  Jedyne, co człek w takim momencie se może pomyśleć, to :frankapprove: . "Wjechał na grubo, wszystko jednym gestem wyjaśnił, zwykłych i niezwykłych profesorów poustawiał do pionu, poziomu i po kątach:wow:

  No chuj, nie pogadasz :einsteinsmoke:

  Ja bym pooglądał taką pantomimę.

  :conorwalk::zarobiony::wow::deniro::corn::star wars::watchingyou::suchykarol:

  Ty to widze jesteś profesorem Miodkiem od cohonesowego języka "migowego". 😆

 24. Jak krótki wyjazd żeby poznać coś nowego to spoko, jak na dłużej to jestem sceptyczny. To co dawniej tylko podejrzewaliśmy, teraz się potwierdza – jeśli trenerzy nie poświęcali dość czasu takim gwiazdom jak Sanchez czy Cerrone, to na Narkuna tym bardziej nie spojrzą. Coś w tym musi być, skoro nawet po odejściu Kowboja zawzięcie broniący wtedy klubu Perry i Sanchez  odeszli niedlugo później z takich samych powodów.

 25. Jak krótki wyjazd żeby poznać coś nowego to spoko, jak na dłużej to jestem sceptyczny. To co dawniej tylko podejrzewaliśmy, teraz się potwierdza – jeśli trenerzy nie poświęcali dość czasu takim gwiazdom jak Sanchez czy Cerrone, to na Narkuna tym bardziej nie spojrzą. Coś w tym musi być, skoro nawet po odejściu Kowboja zawzięcie broniący wtedy klubu Perry i Sanchez  odeszli niedlugo później z takich samych powodów.

  Dokładnie, skoro nie obchodzili ich ludzie którzy byli dość ważni w UFC to co dopiero jakiś nołnejm z Europy walczący w nieznanej organizacji

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.