Florim Zendeli poddał Tomasza Łangowskiego na gali PFL Europe 1: 2024 Regular Season, która 7 marca odbyła się w Paryżu. Zawodnik z Albanii awansował tym samym do półfinału turnieju w kategorii półśredniej.

>>> WYNIKI PFL EUROPE 1: 2024 REGULAR SEASON

Po blisko minucie badania się w stójce Florim Zendeli przeszedł do klinczu pod siatką. Cały czas pracował nad sprowadzeniem do parteru, a przez chwilę był za plecami rywala. Zawodnik z Albanii przez cały czas dociskał rywala do siatki i kontrolował pozycję. Dopiero na dwie minuty przed końcem rundy Tomaszowi Łangowskiemu udało się zerwać uchwyt i wrócić do wymian w stójce. Nie przeszkodziło to jednak Zendeliemu, który bez problemów znów zszedł do parteru, tam szybko zaszedł za plecy Polaka i założył duszenie, po którym Łangowski stracił przytomność. Sędzia widząc to przerwał starcie.

Tomasz Łangowski (MMA 6-5-0) wszedł do klatki po przegranej przez poddanie z Wahidem Najandem na gali NFC 15, która odbyła się we wrześniu 2023 roku. Wcześniej „Mad Dog” wygrywał między innymi z Kennedym Rayombą (w 17 sekund) i Alefem Carlosem Silvą (w 20 sekund), przegrał natomiast z Danielem Konradem i Jovanem Marjanovicem.

Florim Zendeli (MMA 8-1-1) w poprzednim starciu pokonał przez techniczny nokaut (rozcięcie u rywala) Wladimira Holodenkę, z którym wcześniej zremisował. Zawodnik urodzony w Macedonii wcześniej wygrywał między innymi z Chequiną Noso Pedro i Redouanem Bentalebem, przegrał natomiast z Maurice Abevim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Light Heavyweight

16,809 komentarzy 70,609 polubień

Zdążyłem włączyć i akurat naszego wojaka udusili - idź Pan w hooi.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

16,401 komentarzy 42,872 polubień

AM not suprajs madafaka

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of seroslav
seroslav

Maximum FC
Middleweight

1,621 komentarzy 5,256 polubień
Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Light Heavyweight

16,809 komentarzy 70,609 polubień

Budżetowy Tsarukyan dostał Rodaka w nagrodę.

Odpowiedz polub