Tomek Kondraciuk (MMA 11-7) wraca do klatki po ostatniej porażce w nowej dywizji wagowej. Zawodnik z Poznania już 2 grudnia stoczy swój kolejny pojedynek na gali Spartan Fight 9 w Chorzowie. Jego rywalem będzie Maciej Browarski (MMA 15-8-1). 

Jak czytamy w informacji prasowej:

Kolejnym pojedynkiem, który zobaczymy na Gali Spartan Fight 9, będzie walka Macieja Browarskiego (15-8-1), który po raz piąty stoczy pojedynek dla organizacji FSF. Tego wieczoru, na hali MORiS w Chorzowie, w jednej z trzech walk wieczoru ,,Sowa” zmierzy się, ze znanym wszystkim – Tomaszem Kondraciukiem, który w swoim dorobku ma 18 walk z czego trzy ostatnie przegrane.

,,Tomaj’’ bił się między innymi na galach KSW, na których ostatecznie przegrywał.

Jaki będzie wynik walki Maciej Browarski VS Tomasz Kondraciuk?

„Tomaj” w trzech ostatnich walkach musiał uznać wyższość swoich rywali. Ostatnią wygraną walkę stoczył w 2014 roku. Po ciężkiej kontuzji zmienił dywizję wagową na niższą. Znany jest m.in. z gal KSW, gdzie w walkach z Marcinem Wójcikiem i Karolem Celińskim musiał wrócić do domu na tarczy.

Browarski ma obecnie dwie wygrane walki z rzędu. Ostatnią stoczył na gali Spartan Fight 8, gdzie pokonał Vitaliy’a Zayatsa przez poddanie w pierwszej rundzie.

1 KOMENTARZ

  1. Rozumiem po kolejne lanie się pcha? Krakowskiego wpierdolu od Karola nie zapomnę nigdy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.