Przedstawiamy wideo z walki wieczoru gali GSW 13: Thirteen Scary, w której Kacper Karski poddał w pierwszej rundzie Tomasza Kondraciuka. Gala odbyła się 15 kwietnia w Gostyniu.

6 KOMENTARZE

  1. W sumie malo widac, zwlaszcza w samej koncowce, ale to musiala byc fajna kontra Karskiego. Z obu zawodnikami wiazano swego czasu spore nadzieje, zwlaszcza z Kacprem po zwyciestwie na Cage Warriors. Fajnie, ze wrocil w tak swietnym stylu, ale tez Tomaj po Celinskim i Wojciku to juz ewidentnie nie ten sam zawodnik.

  2. Fatalny błąd Tomaja, który Kacper świetnie wykorzystał. Mimo wszystko u Tomaja ewidentnie coś nie gra bo mam wrażenie, że on już poddał się gdy znalazł się na plecach.

  3. Fatalny błąd Tomaja, który Kacper świetnie wykorzystał. Mimo wszystko u Tomaja ewidentnie coś nie gra bo mam wrażenie, że on już poddał się gdy znalazł się na plecach.

    Ewidentnie traci wiarę w zwycięstwo po paru celnych ciosach bądź po obaleniu.

    Wystarczy zauważyć jak Kacper ruszał się z pleców a co robił z pleców Tomaja. Jak dla mnie troszeczkę przereklamowany Ankosiak. Mimo wszystko życzę zdrówka i większej woli walki !

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.