Czwarty odcinek „Zapytaj Goryla”, w którym Tomasz Drwal odpowiada na pytania zadane za pośrednictwem jego Facebooka. Z materiału dowiemy się, kto według „Gorilli” może wkrótce trafić do UFC, a także jak przedstawia się obecnie jego stan zdrowia.

15 KOMENTARZE

  1. Drwalu to tak pozytywny gość, że ciężko znaleźć drugiego takiego w polskim mma. Życzę Tomkowi z całego serca powrotu do walk, a sobie, żeby tych walk było co najmniej kilka i z dobrymi przeciwnikami.

  2. No, w sumie od ostatniego odcinka czekaliśmy ledwie półtora roku, czyli i tak krócej niż na walkę. Jest dobrze :DC:

    ZDROWIA!!!!

  3. Na podstawie tego co na koniec tomek powiedział, to MMA rozwinęło się w tempie atomowym, a nie expresowym 😀

  4. Widziałem w zeszła sobotę jak Drwal ćwiczy i odniosłem wrażenie, że noga dalej mu dokucza. Zresztą jego trening intensywnością nie odbiegał znacznie od tego co robili pozostali bywalcy siłowni i salki do SW, wyglądało to bardziej na trening rehabilitacyjno-podtrzymujacy formę, a nie trening zawodowca. Chciałbym wierzyć, że Tomek zawalczy jeszcze w tym roku, ale mam jakieś dziwne przeczucie, że tak się nie stanie….

  5. Pierwszy prawdziwy Polak w UFC, szacunek na zawsze jaralem sie niemilosiernie, ale minelo, czy wróci? Moze sie przewroci, beka z tego co gada zabawny koles.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.