Piotr Piechowiak aktualnie przygotowuje się do swojej drugiej walki na zasadach MMA, którą stoczy na gali FAME MMA 8. Jego przeciwnikiem będzie Piotr Szeliga. Przed starciem „Bestia” pojawił się na treningu u Tomasza Drwala, który wkrótce rozpocznie treningi do kolejnego pojedynku w klatce.

„W klubie pojawił się Piotr Piechowiak po kilka wskazówek do swojej przyszłej walki za 7 tygodni. Mam nadzieję, że rady starego Tomka się przydadzą. Bardzo miło było poznać i potrenować razem. Powodzenia Bestia!”

Piechowiak po raz pierwszy w klatce FAME MMA pojawił się na szóstej gali organizacji. Przez techniczny nokaut pokonał wtedy Marcina Najmana. Teraz zmierzy się z Piotrem Szeligą, który zadebiutował na gali FEN 28, pokonując Krystiana Pudzianowskiego przez niezdolność do kontynuowania starcia.

„Gorilla” do klatki powrócił 11 lipca na gali KSW 53. W drugiej rundzie ciosami w parterze rozprawił się z Łukaszem Bieńkowskim. Drwal wkrótce rozpocznie przygotowania do swojej kolejnej walki, która odbędzie się prawdopodobnie pod koniec roku.

Gala FAME MMA 8 ma odbyć się 21 listopada. Data wciąż nie jest oficjalnie potwierdzona, jednak wkrótce powinniśmy poznać szczegóły tego wydarzenia. Oprócz starcia Piechowiaka z Szeligą ogłoszono starcie na zasadach boksu pomiędzy Marcinem „El Testosteronem” Najmanem Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

WTOREK✅ W klubie pojawił się @piotr.piechowiak po kilka wskazówek do swojej przyszłej walki za 7 tygodni. Mam nadzieje…

Opublikowany przez  

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.