Sensacyjnie dla polskiego MMA zapowiada się kolejna holenderska edycja gali Best ot the East, która planowana jest na 31 maja 2008 roku. W rozpisce gali znalazł sie nie byle kto bo sam Tomasz Drwal! Co więcej ma walczyć z Davem Dalglieshem, którego niedawno rozjechał Mamed Khalidov na największej i najlepszej polskiej imprezie sportów walki czyli gali KSW!

Postaramy sie potwierdzić tę zapowiedź w najbliższym czasie oraz zweryfikować tę informację. Czy stawia to pod znakiem zapytania starty Tomka Drwala w UFC czy jest uzupełnieniem jego przygotowań do walk w światowej elicie. Być może jest to tylko zabieg marketingowy organizatorów gali Beast of the East.

W innych walkach na tej samej gali wystąpią też kolejni polscy zawodnicy co tylko może potwierdzać udział Tomka. Na wcześniejszej gali w styczniu startował Robert Jocz i Grzegorz Trędowski i obaj zaprezentowali się rewelacyjnie. Wystawia to polskim zawodnikom i polskiemu MMA świetne recenzje a dodatkowo udział Tomka Drwala wzmocniłby widowiskowość tej gali i być może wypromował kolejnych zawodników?

Oprócz tego, nie zabraknie specjalistów od „stójki”, a wśród nich Łukasza Jarosza, zwycięzcy turnieju na gali K-1 Polska w ubiegłym roku w Nowym Targu. Zmierzy się on z Errolem Zimmermanem, który w sobotę wywalczył przepustkę do zawodów K-1 WGP w Amsterdamie. Zobaczymy również w akcji zjawiskowego Tyrone’a Sponga oraz inne gwiazdy holenderskiej sceny K-1 i Muay Thai: Saki’ego, Holtzkena, Drago, Chahbari’ego, Limę, a także Austriaka Merzę i Brytyjczyka McSweeney’a, poddanego na jednej z gal Cage Rage przez polskiego sumitę Roberta Paczkówa.

Rozpiska

Muay Thai
Tyrone Spong vs Nathan van ‘t Hof
Gökhan Saki vs James McSweeney
Nicky Holtzken vs Gago Drago
Faldir Chahbari vs Fadi Merza
Errol Zimmerman vs Łukasz Jarosz
Alviar Lima vs TBA

MMA
Denis Stojnić vs Hakim Gouram
Vincent Latoel vs Danial Sharifi
Dion Staring vs Hans Stringer
Robert Jocz vs Michael Knaap
Grzegorz Trędowski vs Florin Vintila
Tomasz Drwal vs Dave Dalgliesh
Vitor Vianna vs Evert Fyeet
Siyar Bahadurzada vs TBA

Źródło : ForumRing.pl

<!–adsensestart–>

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.