Tomasz Drwal HERAKLESY 2019

Pierwszy Polak w organizacji UFC oraz najnowszy członek Hall of Fame polskiego MMA, Tomasz „Gorilla” Drwal na gali rozdania nagród Heraklesów w rozmowie z Filipem Lewandowskim opowiada o swoim powrocie do zawodowego sportu, planach na trenerską karierę, sparingach z młodszymi zawodnikami, błędach popełnionych w swojej karierze, o napływie nowych osób do klubu zainteresowanych trenowaniem MMA po gali FAME MMA, o tym co trzeba jeszcze poprawić w sporcie MMA oraz o tym jak ważna jest motywacja i czysta głowa w treningach sportach walki.

Tomasz Drwal to legenda polskiego MMA. Zawodnik ten nie tylko był pierwszym Polakiem, który dostąpił zaszczytu walczenia w UFC, ale też bił się dla największych polskich organizacji, takich jak MMA Attack czy KSW. W swojej bogatej karierze zaliczył 21 zwycięstw z czego 12 przez nokaut i 6 przez poddanie.

9 KOMENTARZE

  1. Ciągnie wilka do lasu. Pewnie już sporo stracił ze swojej szybkości, szkoda zdrowia, jednak niech robi co mu serce podpowiada

  2. A kiedy ten Abus Magomedov zawalczy ? Juz rok temu podpisal kontrakt a nie walczy wogole  , lepiej jemu dac szanse niz jakims wyeksploatowanym dziadkom.

  3. A czemu Anzor nie walczy. Taki kozak i prospekt i cisza o nim. Może jeszcze zbiera kasę na karę dla KSW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.