Komiksów o MMA jest jak na lekarstwo. Dlatego z przyjemnością przedstawiam komiksową relację z MMA Attack 3 narysowaną pod kątem zawodników nowohuckiej Szkoły Walki Drwala. Komiks został stworzony przez naszego czytelnika Łukasza Lendę i po raz pierwszy ukazał się w lokalnej gazecie „Lodołamacz”. Po kliknięciu w obrazek komiks się powiększy.

NH-ATTACK-GOTOWE_srednie

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

22 KOMENTARZE

 1. Tak wyobrażam sobie to co chcę narysować, a wychodzą mi patyczaki i konie z głową psa :p hehe Bardzo, bardzo mi się podoba.

 2. Zawsze zazdrościłem ludziom talentu do rysowania:( Jak bym tak umiał to bym rysował same gołe baby! Emme bym sobie nago narysował! A co!

 3. Dobree! Świetnie koleś rysuje, szacun.

  BTW. zróbcie kolejny odcinek komiksu MMARocks. Ostatnio tyle się działo, że tematów nie zabraknie.

 4. Tak wyobrażam sobie to co chcę narysować, a wychodzą mi patyczaki i konie z głową psa

  Dokładnie, sam bym tego lepiej nie ująłLaughing Zazdroszczę talentu.

 5. Kreska niczym u profesjonalnego rysownika. Pozostaje tylko pozazdrościć talentu. 🙂

 6. Do takiego stylu mam szacunek ,a nie zdjęcia z filtrem Drawing w Photoshopie. Gratuluję talentu.

 7. No rysowanie zajebiste. Gorilla ostry i prawdziwy jak z najlepszych rodzajów zdjęć cyfrowych 🙂 Niby zbiór czarnych kreseczek, a efekt wychodzi taki, że aż zazdroszczę.

 8. JasonX47 – mnie też denerwują te filtrowane zdjęcia ale to jest kicha, maras – dzięki osiedle Zielone, Bron2kill – rysowanie to jest w ogóle brudzenie czystej kartki, tylko w odpowiedni sposób 🙂 dzięki za dobre słowa wszystkim – w takim razie wykorzystam okazję i zaproszę wszystkich na moją stronę http://www.lendyzm.pl

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.