mmaa4

Organizacja MMA Attack odsłoniła pierwsze karty dotyczące zaplanowanej na 26 października gali MMA Attack 4, która odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Jak wynika z informacji prasowej, w czterech głównych walkach gali zobaczymy Tomasza Drwala (20-4-1), Petera Sobottę (13-4-1), Krzysztofa Jotkę (13-0) oraz Piotra Hallmanna (13-1). Gala będzie składać się z dwunastu zawodowych pojedynków, a wszystko wskazuje na to, że w październiku wystąpią także Oskar Piechota (3-0) Agnieszka Niedźwiedź (3-0). Na dolnej karcie zobaczymy głównie zawodników z lokalnych klubów.

W sprzedaży dostępne są już bilety. Najtańsze wejściówki kosztują 35 złotych.

Poniżej plakat oraz informacja prasowa organizatora:

plakat mmaa4

MMA Attack, czołowa polska organizacja MMA, po raz pierwszy zawita do trójmiejskiej ERGO Areny 26 października. MMA Attack 4 to dwanaście ekscytujących pojedynków mieszanych sztuk walki z udziałem najlepszych zawodników w Polsce i Europie, w tym karta wstępna z udziałem najbardziej obiecujących adeptów MMA z Trójmiasta.

Wśród bohaterów tego wieczoru będą weterani organizacji UFC Tomasz „Gorilla” Drwal (MMA 20-4-1) i Peter Sobotta (MMA 13-4-1), niepokonany na zawodowych arenach Krzysztof Jotko (MMA 13-0) oraz mistrz organizacji WFC i Celtic Gladiator, trenujący w Gdyni Piotr Hallmann (MMA 13-1).

MMA Attack 4 zapowiada się na największą imprezę sportów walki na Pomorzu w drugiej połowie roku. Żadnego fana MMA nie może tam zabraknąć.

Więcej informacji o gali MMA Attack 4 można znaleźć na stronie www.mma-attack.net oraz profilach MMA Attack na facebooku (www.facebook.com/ATTACKMMA) i Twitterze @MMA_Attack.

Bilety już w sprzedaży na www.eventim.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.