Plakat-MMAAttack3-oficjalny

Wyniki dzisiejszej gali MMA Attack 3 po kliknięciu.

Efektownie rozpoczęła się trzecia gala MMA Attack. Wychowanek Gracie Barra Łódź – Bartłomiej Kurczewski potrzebował niespełna pięciu minut na poddanie swojego oponenta kluczem na stopę. Walkę można zaliczyć do udanych, mimo że aż ponad minutę pierwszej rundy zajęła przerwa po niedozwolonym kopnięciu w krocze ze strony Pronobisa. Obaj zaczęli agresywnie, wymieniając się ciosami i wysokimi kopnięciami. Wychowanek AFC zaliczył także efektowny rzut przez biodro, jednak już chwilę później jego rywal przejął inicjatywę i zapiął kończący walkę klucz na stopę.

W pierwszej historycznej walce kobiet na MMA Attack Agnieszka Niedźwiedź  pokonała Klaudię Apenit przez TKO w rundzie drugiej. Pierwsza odsłona nie poszła jednak pod dyktando wychowanki Natal Gold Team – Klaudia uderzała częściej i celniej, miała też zapiętą gilotynę. Dopiero w drugiej rundzie Agnieszka zdołała zapiąć odwrócony trójkąt, z którego próbowała wyciągnąć balachę. Ostatecznie zdecydowała się z tej pozycji uderzać, zmuszając po kilkunastu ciosach sędziego do przerwania walki.

Kolejna szybka walka na undercardzie. Niewiele ponad dwóch minut potrzebował Damian Milewski na poddanie Arkadiusza Żaby. Efektowne i efektywne zarazem obalenia z klinczu, które Arkadiusz zdobył aż dwukrotnie były – paradoksalnie – przyczyną jego porażki. Po drugim Milewski błyskawicznie  poszedł po dźwignię prostą na rękę i tak zakończył walkę na swoją korzyść.

Stosunkowo spokojnie rozpoczęła się transmisja w Polsat Sport. Obaj zawodnicy potrzebowali nieco czasu na rozpoznanie, jednak mniej więcej od połowy rundy Polak pierwszy złapał swój zasięg i systematycznie trafiał Fina lewym sierpowym. Druga runda także należała do Hallmana, który kontynuował punktowanie lewym sierpem, by później przenieść walkę na ziemię i tam aktywnie obijać Vainikainena z góry. Również trzecia runda nie przyniosła rozstrzygnięcia i o werdykcie zadecydowali sędziowie, choć pełna dominacja Polaka nie sprawiła im punktowych kłopotów.

Prawie trzech rund potrzebował Marcin Lasota, by poddać Tymoteusza Świątka. Pierwsze dwie odsłony przebiegły całkowicie pod dyktando zawodnika Gracie Barra Łódź, który obalał i kontrolował przeciwnika z góry. Jednak w żadnym momencie Lasota nie był w stanie wyraźnie zagrozić Świątkowi. Trzecia runda przyniosła niespodziewany zwrot akcji, gdy po celnym ciosie Świątka Lasota znalazł się na plecach i przyjmował kolejne ciosy. Świątek przegapił jednak okazję na wygraną – Lasota po chwili odwrócił pozycję, zdobył plecy i tam założył szczelne RNC, które pozbawiło Tymoteusza przytomności.

W stójce postanowił zakończyć walkę Oskar Piechota. Gdy w pierwszej rundzie – stojąc – napotkał spory opór mocno bijącego Victoriano, Piechota bardzo szybko przeniósł walkę na ziemię, gdzie pewnie dominował do końca rundy. W drugiej odsłonie Oskar zdecydował się walczyć w stójce, gdzie pokazał perfekcyjne wyczucie, kiedy lewym sierpem skontrował cios Livio i posłał go na deski, zaliczając pierwszy nokaut na gali.

Przekrojowo, choć bez większych fajerwerków toczyła się walka Michała Fijałki z Karolem Celińskim. Przez znaczną część walka odbywała się w stójce, gdzie zarówno jeden, jak i drugi mieli swoje momenty. Celiński trafiał ciosami, oraz kopnięciami na korpus, do Fijałki należały natomiast sporadyczne low kicki i sierpowe. “Sztanga” miał również skuteczne obalenie i zdaje się, że w samej końcówce starcia był bardziej efektywny. Ku zdziwieniu wszystkich, po upływie regulaminowego czasu walki sędziowie ogłosili remis.

Wiele zdrowia kosztowała Krzysztofa Jotkę walka z Bojanem Velickovicem. Pierwsze dwie odsłony były stosunkowo wyrównane, choć to podopieczny Mirosława Oknińskiego trafiał częściej i mocniej. W trzeciej rundzie obaj zawodnicy byli już mocno wyczerpani, jednak to właśnie Jotko potrafił odebrać resztki woli walki Bojanowi – kiedy w parterze znalazł się za plecami rywala zdawało się, że jeszcze kilka ciosów i sędzia będzie zmuszony interweniować. Ostatecznie jednak Velickovic dotrwał do ostatniej syreny, a sędziowie orzekli zwycięstwo młodego Polaka.

W pięknym stylu po półtorarocznej przerwie do oktagonu powrócił Tomasz Drwal. Zawodnik Change Gym od pierwszych sekund zaatakował mocno, nie szczędząc Wesowi Swoffordowi potężnych sierpów. W połowie rundy Amerykanin znalazł się na plecach, a “Goryl” poczuł krew i mocnymi ciosami ze stójki zmusił rywala do głębokiej defensywy. Kiedy ten zostawił rękę Drwal bez chwili zastanowienia zdecydował się założyć dźwignie prostą, którą definitywnie zakończył walkę.

Pojedynek Damiana Grabowskiego ze Stavem Economu rozpoczął się zdecydowanie nie po myśli Polaka. Opolanin co prawda już na samym początku obalił, jednak bardzo szybko znalazł się na plecach, skąd w zasadzie do końca rundy kontrolowany był przez cięższego rywala. Runda druga była jeszcze bardziej jednostronna, Cypryjczyk przyciskał Polaka przy siatce, a kiedy tylko walka trafiała w pełny dystans kąsał mocnymi sierpami. Dopiero ostatnią odsłonę można zaliczyć na korzyść Grabowskiego, który pod koniec regulaminowego czasu (trzymając się siatki) obronił obalenie i solidnie obił zmęczonego rywala. Ostatecznie podzieleni sędziowie przyznali zwycięstwo Polakowi, jednak werdykt równie dobrze mógł iść na korzyść Cypryjczyka.

Z dziennikarskiego obowiązku nadmienię, że najbardziej żenującą walkę w historii polskiego MMA wygrał Robert Burneika przez dyskwalifikację Dawida Ozdoby (trzecia żółta kartka). Sama walka nie wymaga komentarza, natomiast ocena całego zajścia pojawi się na stronie w osobnym artykule.

Główna karta (Polsat):

Open.: Robert Burneika pok. Dawida Ozdobę przez dyskwalifikację (trzecia żółta kartka) 2:38, runda 3
Open.: Damian Grabowski pok. Stava Economou przez niejednogłośną decyzję, 5:00, runda 3
84 kg.: Tomasz Drwal pok. Wesa Swofforda przez poddanie (balacha) 3:00, runda 1
84 kg.: Krzysztof Jotko pok. Bojana Velickovica przez większościową decyzję, 5:00, runda 3

Główna karta (Polsat Sport):

93 kg.: Michał Fijałka vs. Karol Celiński – większościowy remis, 5:00, runda 3
84 kg.: Oskar Piechota pok. Livio Victoriano przez KO (lewy sierpowy) 1:50, runda 2
61 kg.: Marcin Lasota pok. Tymoteusza Świątka przez poddanie (RNC), 2:59, runda 3
70 kg.: Piotr Hallmann pok. Juhę-Pekkę Vainikainena przez jednogłośną decyzję, 5:00, runda 3

Pozostałe:

77 kg.: Damian Milewski pok. Arkadiusza Żabę przez poddanie (balacha) 2:14, runda 1
61 kg.: Agnieszka Niedźwiedź pok. Klaudię Apenit przez TKO (uderzenia  w parterze) 4:03, runda 2
66 kg.: Bartłomiej Kurczewski pok. Damiana Pronobisa przez poddanie (klucz na stopę) 4:01, runda 1

 

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

2068 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 10. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 11. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 12. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 13. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 14. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 15. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 16. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 17. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 18. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 19. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 20. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 21. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 22. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 23. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 24. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 25. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 26. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 27. Niech im ktoś powie, że mikrofony za bardzo zbierają 🙁 Ciężko oglądać z takim trzeszczeniem.

 28. Proszony moderator na chat, bo jakiś cwel wstawia zdjęcia roznegliżowanych mężczyzn.

 29. Niezła walka na początek. Pronobis zaskoczył swoją postawą, fajnie rzucał Kurczewskim. Ale faworyt wygrał.

 30. U was chłopaki też tak trzeszczy na ipli w szczególności jak drą ryja w akcji ?

 31. Główna karta na Polsat Sport zaczyna się o 19.30 czy o 20? W programie TV jest napisane, że o 19.30 jest studio, a walki od 20…

 32. szkoda, że nie pokazują żadnych powtórek, powinni pokazać w powtórkach tę akcję kończącą

 33. OBy potem był czas rund, oby dźwięk się poprawił. Walka niezła jak na start i przewrotna.

 34. No to teraz najpiękniejsza walka przed nami Smile Jeśli poprawią dźwięk to całościowo transmisja super, jakość HD, bez ścin.

 35. Kuba dzwoń do Kowalika, żeby zjebał Jurasa za chujową jakość mikro 

 36. Panowie, bez jaj 5zeta to nie jest majątek. to zaledwie cena PIWA. Na IplaTv po za tym trzeszczeniem to wszystko jest gites.

 37. Ipla nie padł tylko wrąbali reklamę, a soft zblokował i wywalił błąd:/

  mogli by te reklamy dawać w przerwie, a nie w trakcie walki :/

 38. Zero aktywności z góry ze strony Klaudii. Pablo i TJ na drugim planie Laughing

 39. A pożniej sie kurwa wszyscy dziwią, że nikt nie wykupuje PPV jak takie chujowe transmisje

 40. Zacinki i czarne ekrany co chwilę. I tak na prawdę z walki kobiet chuja widziałem. Ipla się nie postarała.

 41. okaże się że skończę dziś z zalany piwem do pełna na jakimś marnym stremie…. :/

 42. I chvj zamiast popatrzeć jak się zawodniczka cieszy to ci reklamę wpierdalają.

 43. Średnio podobałą mi się ta walka, ale cieszy to, że Agnieszka wróciła po kiepskiej 1 rundzie i wygrała.

 44. Na szczęścia teraz ostatnia walki na ipli, potem Polsat Sport, bo to masakra jak to działa.
  Ale Agnieszka ma guza.

 45. Jeśli następnym razem gala też będzie w ipli to pierdole to i szukam streamu. Moja cierpliwość powoli się kończy

 46. Było blisko odwrotnego trójkąta, a Klaudia trzymała tą rekę prosto zamiast robić sobie miejsce, no ale nic…Walka bez większej historii, kobieta przegrała z dziewczyną. Brawa dla obu, bo chciały na pewno bardzo obie wygrać.

  Chcieliśmy UC to nie można marudzić, że chcieli nam go dać…no, ale działalność ipli nie jest zbyt rewelacyjna, nie 1 raz. Nie ma jak TV  normalna;)

 47. panowie kod do ipli mi nie działa … komunikat ze juz wykorzystany ….dajcie jakiegos linka do underkardu ….

 48. Transmisja – amatorszczyzna, nie jest to to czego się spodziewałem… Walki jak narazie również bez większej historii…

 49. Widocznie już go wpisałeś. Przejdź do programu i kliknij oglądaj przez www

  ps

  Przestańcie prosić o streama bo go zwyczajnie w świecie nie ma

 50. dostane stream czy krucjata osób, które wykupiły te ppv jest na tyle mocna, że nie? xD

 51. Widze, że trzeba będzie przenosić się na Polsat Sport po tym pojedynku, lipa.tv!

 52. Fajnie że widziałem 2 rundę…

  Żałosna jest tak IplaTv!!! wrrr trzeba by ich po-spamować, tak nie może być…

  —————
  Władza dla ludu!!!!

 53. ma ktoś zapodać streama na część gali na polsat sport? bo obecnie nie mam dostępu do tego kanału a na komputerze, na którym jestem nie ma ipli.

 54. Pierdole tą iple. Więcej już nie wykupie gali na tym chujstwie. Niech następnym razem MMAA puszcza undercard na jakimś mniejszym kanale polsatu np. polsat play. Ipla to gówno.

   

 55. Widocznie już go wpisałeś. Przejdź do programu i kliknij oglądaj przez www

  Nie ma takiej opcji. Jest wykup dostep

 56. No ładnie to zrobił Milewski. Nie spodziewałem się, że wygra z Żabą na glebie.

 57. U mnie normalnie.

  No i fajnie nikt nie widział zakończenia

  Ja widziałem 😀

 58. A to ci Milewski. Wydawało sie, że Żaba ma przewage i kontroluje pojedynek ale dał się złapać w balaszke. No nic. Graty Damian Smile

 59. i tyle warte są lata treningów i doswiadczenia przy sercu i ambicji do wygrania + talent:-) Brawo Damian.

  Ja widziałem tą walkę bez żadnych problemów szczerze mówiąc.

 60. Ja widziałem, ale szczerze mówiąc nie wiem jak to się stało, że to jednak odklepał.

 61. Zaplacilem dwa raz, ale bylo warto. Wszystkie trzy skonczenia obejrzane 🙂

 62. Panowie, podejrzewam, że chat może Wam robić problemy. Jak go wyłączyłem zaczęło dobrze śmigać.

 63. Główna karta zaczyna się dopiero o 20… O 19.30 studio na Polsat Sport.

 64. Żaba przegrał? To jak na razie mam dobrze zwycięzców trafione.
  Ponawaim prośbę o stream, bo nie mogę znaleźć..

 65. ma ktoś zapodać streama na część gali na polsat sport? bo obecnie nie mam dostępu do tego kanału a na komputerze, na którym jestem nie ma ipli.

  Ipla śmiga przez www 😛

  Poza tym istnieje altavista.com 😀

 66. No przecież reklamę wjebali – ja nie widziałem tego poddania.

  Skurvysyństwo i tyle.

 67. Szkoda, że nie mogłem jechać do Katowic – za daleko… Ale kupiłem PPV Ipli i śmiga w HD jak ta lala ;).

 68. Ja miałem normalnie, także tym razem Wasze "ale" mnie zaskoczyło, gdy tu zerknąłem po walce…Chat niewłączony dla dodatkowego info.

 69. Od dawna uważam, że głupotą jest ustawianie walk co 30 minut, no ale rozumiem, gdy w TV…

 70. jak ktoś ma link to niech sie podzieli i tyle, zamiast sie bawić w matke terese polskiego mma

 71. Adik13, cała gala

  EDIT:
  Nie chcę robić za Matkę Teresą polskiego MMA, a tym bardziej za Matkę Teresę dla złodziei

 72. U mnie normalnie włączyła się ta reklama ~30 sekundowa tuż przed końcem walki Żaby. Nie wiem jakim cudem.

  Chvj resetuję iplę. Może po ponownym uruchomieniu nie będzie takich cyrków.

 73. Teraz ludzie się wykręcają żeby nie musieli zakupywać PPV na następne galę, i nie było głosu ludu, że żal im 5 zł na transmisję, bo mi na zawirusowanym komputerze śmiga bardzo dobrze poza 2 krótkimi ścinami na walce pań.

 74. Reklama w czasie poddania. Zajebiście.
  Dobrze, że tylko 5 zł za to gówno zapłaciłem

 75. Japierdole… na 2 kompach zainstalowałem tą iplę….. Nic nie działa… Zapraszamy na transmisję, brzdęk i gówno…

  Na www obraz jest – za to dźwięk tak rwie że nic nie słychać…

 76. Jak teraz wyłącze iple i za pół godziny włącze to będzie działać normalnie, czy kolejny kod trzeba wykupić…?

 77. Po walce dziewczyn ipla już nie stwarzała problemów, dźwiek normalny, bez ścinek. Też się wkurzyłem ale nie ma co rozpamiętywać Laughing

  I nie proście o stream, tak ciężko wydać 4,90 na galę, którą chcecie zobaczyć? 

 78. Złodziei, ło, mocne słowo jak na kogoś kto pewnie do dzisiaj wykupił może tylko ostatnią fighters arene xD

  @Ruff, spoko, kurwa, rozumiem, mówie ogólnie bo atak hipokryzji mnie przytłacza. Kurwa.
  Living After Midnight

 79. Solaris – ja ponownie uruchomiłem, nic nie musiałem wpisywać. Automatycznie 'loguje'

 80. Undercard szybki. Szkoda, że teraz taka przerwa, ale jest czas żeby w spokoju zjeść Laughing Na razie walki i skończenia dobre, ale emocje teraz się zaczną wraz z walką Piotrka. Czekam bardzo na jego walkę.

 81. Nom, jak ktoś ma linka to niech podrzuci. Ważne, że będzie na polsacie 😀

 82. Jak teraz wyłącze iple i za pół godziny włącze to będzie działać normalnie, czy kolejny kod trzeba wykupić…?

  Solaris, normalnie, tylko musisz uruchomić stąd: http://www.ipla.tv/program-tv/sport-live

  Złodziei, ło, mocne słowo jak na kogoś kto pewnie do dzisiaj wykupił może tylko ostatnią fighters arene xD

  Oglądałem przez iplę 3 gale KSW (w tym nieszczęsny Fight Club), jedną MMAA. Za FA zapłaciłem, ale nie oglądałem. Poza tym płaciłem za jakieś 10 gal na żywo (w tym zapewne takich, których wyników Ty nawet nie sprawdziłeś). Ale komu ja się tłumaczę…

 83. Będzie działac, bo kod jest aktywny 48h. Nie panikujcie 🙂

  @acarter, kup sobie.

 84. Ok, dzięki. Chyba jednak pójde sobie przed TV, wolę nie ryzykować żadnych nieoczekiwanych reklam i ścinek, a Cohones odpalę na tablecie ; )

 85. Dobra, organizuję konkurs. Kto pierwszy mnie przekona, że naprawdę nie może zapłacić tych 5 zyla to mu ufunduję. Macie 15 minut bo zaraz spadam na duży ekran.

 86. @GLF nie będę płacił, bo już zapłaciłem i nie działa qtwa jedna… hehe

  mnie reklamy nie przeszkadzają, ale niech oni to robią w takcie przerwy, nawet już między rundami, ale nie w trakcie walki psia jego mać…

 87. Adik,

  Nie liczyłbym na to. Pamietaj, że Polsat musi wrzucić swoje bloki reklamowe trwające kilkanaście minut. Tak więc pewnie zobaczysz te walki jutro, jak Ipla je udostępni.

 88. btw. Panowie wiadomo coś o tym czy będzie coś pokroju konferencji prasowej po gali? czy skończy się na łapance i wywiadach FaceToFace?

 89. u mnie ogólnie nic nie tnie. Jakość ustawiłem na hd. Jedyny wybryk to reklama podczas poddania.

 90. nigdy juz nie wykupie zadnego streema na ipla ani jednej walki nie zobaczylem

 91. Ja parę ostatnich gal KSW obejrzałem na ipli. Byłem bardzo zadowolony, zero zarzutów. Dlatego tutaj byłem wręcz zażenowany "jakością" undercardu, który nie dość, że się ciął, problemy z dźwiękiem, brak oprawy w stylu – która runda, czas + reklamy w trakcie walk (2 takie epizody).

 92. Bo to under był to się nie starali, teraz może będzie lepiej… Przynajmniej mikrofon już nie pierdzi.

 93. Dobra, organizuję konkurs. Kto pierwszy mnie przekona, że naprawdę nie może zapłacić tych 5 zyla to mu ufunduję. Macie 15 minut bo zaraz spadam na duży ekran.

  Bo zza granicy nie mozna wyslac smsa, a przy opcji przelewu bankowego nie ma mojego na liscie. (SGB)…

 94. Kto był wczoraj na ważeniu to może widział jak Escobar daje wywiad dla Polsatu. Bodajże analizowali dzisiejsze walki. Wójcik prowadził rozmowe. Szukam tego w sieci i nigdzie tego nie ma

 95. Zlatan zapodaj maila. Pójdę do sąsiada na neta bo mój kod już jest zabookowany i nie mogę wykopać strony do zakupu nowego 🙂

 96. Teraz już nie powinno być problemu od 20:00 transmisję robi Polsat

 97. Fight Club akurat wspominam dość dobrze i tak trochę undergroundowo…mała klatka i w sumie kilka fajnych walk było z emocjami 🙂 Nie pamiętam problemów technicznych poza instalacją silverlighta…

  Za każdym razem jakiś problem miałem, ale wynikający w sumie z podobnych przyczyn. Poza początkowym kiepskim dźwiękiem, zacinkami na walce Pań (co było przegięciem dużo większym niż np. problem z dźwiękiem) już 3 walkę bez reklam na poddaniu itp. oglądałem, nie ścinało również. Ciekawe jak będzie później, dobrze, że mam też PS jakby co 😉

 98. Opiszcie ta sytuacje z ipla na wykopie, bo tak jak kazdy sie bedzie zalil w komentarzach to nigdy tego problemu nie zlikwiduja, a tak przynajmniej jakos to na nich wplynie.

 99. Ktoś robi wam przysługę, umieszcza linki tam gdzie mozna za free obejzec a ty jeszcze się sapiesz. Nikt na tym nei zarabia nie chcesz nie wchodz, moze jeszcze zadzwon pod numer alarmowy i powiadom słuzby.

 100. Mnie ciekawi ile % z kasy za PPV wpłynie dla MMA Attack? Czy bardziej wspieram TV czy jednak organizację?;)

  Heldzik i Escobar są w studiu 🙂

 101. Ktoś robi wam przysługę, umieszcza linki tam gdzie mozna za free obejzec a ty jeszcze się sapiesz. 

  Brak słów.

 102. jeszcze 25 minut;) nie widziałem walk ale z tego co czytam musiały być zaje****!

 103. Zlatan, ale kod już jest. Jak nie chcesz to opublikuję i kto pierwszy ten lepszy…

 104. Darek Cholewa zestresowany widać w wywiadzie, ale szczerze mówiąc wolałbym tam dziś wejść do klatki niż być organizatorem całej tej gali pod względem stresu:-)

 105. Ja tylko podkreślę, że w tym Freak fight'cie nie liczy się nazwisko Ozdoba, a raczej to jak promowano pojedynek Dawid vs Goliat, duży kontra "mały", choć taki mały Ozdoba też nie jest.

  Co ten Marcin, aż tak młody, że czasów Open nie pamięta?

 106. Wykąpany, najedzony czekam na rozpoczęcie głównej karty ; ). Mam nadzieje, że obejdzie się już bez fuck up'ów, bo zdecydowałem się jednak na HD w Ipli. Miłej zabawy!

 107. "Był ze mną Marcin Held i Paweł Kowalik a ja się nazywam Paweł Wójcik" 😀  Rozwaliło mnie to 😛

 108. Voranek, czym nagrywasz te wszystkie programy w OS i dajmy na to, te studio?

 109. Uwielbiam ból dupy obu stron płacących i nie płacących. Spróbujcie zrozumieć drugiego człowieka (rzadkie spotykane słowa w internecie?). po prostu nie każdego stać na tą chwilę na te głupie 5 zł żeby dać na jakąś galę, nie każdy w obecnym momencie zarabia własne pieniądze (duży odsetek nie letenich) nie którzy po prostu skąpia przez poglądy na świat MMAA nie dużo dostaje z tego PPV.

  I moze po prostu osoby które zapłaciły nie dają linku do darmowego streama. Bo po co im darmowy stream skoro zapłacili i oglądają go np. na ipli? oni zapłacili nie mają obowiązku go wam dać nie macie co się czepiać!

  najważniejsze jest zrozumienie myślę że to jest klucz do rozwiązania. Streama mogli zrobić na jakiejś stronie która by była stroną MMA Atack z chęcią bym wkupił 🙂 teraz czekam na transmisje w polsatach.

  PS: Jeżeli nie zamierzacie płacić za oglądanie MMA w Polsce nie dziwcie się że u nas nie ma poziomu sportowego tylko jest dużo freak-fightów. nawet nie próbujcie narzekać bo czyni to z was idiotów.

 110. Na szczęście walkę kobiet mamy już za sobą, więc teraz może być już tylko lepiej.

 111. Na początek, bardzo żywiołowa i pobudzająca muzyka ; ). 

  Fajny motyw ze Spodkiem w początkowym intro.

 112. Mi się rozpoczęcie podobało, choć wzorowanie rzuca się od razu 😉

  Nie wiem, niby HD, ale jakoś nawet lepiej to mi wygląda w TV przez dekoder SD 😛 żywsze kolory i bez spóźnienia, bo na ipli jednak ono jest w stosunku do TV.

 113. to są jaja zapłaciłem za ppv a będę miał reklamy co chwilę. Pierdolę będę oglądał jakiegoś streama

 114. PPV było na UC, teraz masz przedłużenie gali w jakości HD gratisowo 😉

  Wait and bleed bądź duality byłoby lepsze, ale "Sic" też ujdzie 😉

 115. 3 walki wieczoru? coś jak na ksw – walka wieczoru, main event i fight of the night? XD

 116. Szczerze to mi Alf średnio pasuje, wolałem go przy komentarzu raczej. Lubię z nim wywiady i w ogóle, gdy mówi, ale to jest inna bajka nieco 🙂

  3 walki wieczoru…przecież to samo się wyklucza 😉

 117. Fajny octagon, dobra praca kamer póki co, ale Alf rzeczywiście mocno średni. Ale z konferansjerami w Polsce jest bardzo słabo.

 118. Pierwsza runda całkowicie pod dyktando Hallmana – wyłaczając ten chwilowy kłopot na glebie

 119. Świetna runda w wykonaniu Hallmanna, chociaż lekko się przestraszyłem przy próbie poddania. Widać moc w ciosach Piotrka, lewy sierp wchodzi jak w masło.

 120. Pięknie skontrował to duszenie Piotrek, stójka jak najbardziej pod jego kontrolą.

  Jest doping! 

 121. Płetwal po uderzaniu powinien szybciej składać gardę.

  Nie wiem czemu ktoś się spodziewał po Finie więcej w stójce…liczy na kontrę, a i tak pewnie spodziewał się parteru i właśnie prób poddań. PRawie mu z bocznej z bottomu to wyszło, a to byłaby spora ujma. Runda dla Piotrka jednak oczywiście.

 122. dopiero rozpoczynam galę i mam rozumieć ze Livio z Oskarem dopiero będą walczyć ?

 123. Hallmann spokojnie wygrywa kolejną rundę. Myślę,że w następnej go skończy. 20-18.

 124. Mati, zgadza się, a przynajmniej jeszcze nie walczyli 🙂

  2 runda dla Piotrka, choć nie wygląda to jednostronnie na pewno.

 125. kojarzy ktoś tytuł muzyki na wejscie fina ? kojarze jakis remix tej muzyki ale tytułu nie pamiętam

 126. No łokcie mógł zastosować jak go Fin dusił w 1 rundzie…na korpus oczywiście.

  Trochę łatwo Fin może przewrócić Piotrka jak na takie gabaryty obu. Choć obalenia Piotrka zajebiste.

 127. Hallman genialnie!!! Dajcie mu łokcie i by tego Fina zmasakrował!!!!11oneoneone 🙂

 128. Świetny występ Płetwala. Pewnie zgarnął wszytskie rundy, zabrakło tylko skończenia i byłoby perfekcyjnie 🙂

 129. Piękna walka ze strony Płetwala. Całkowita kontrola i te obalenie pod koniec 3 rundy ; ).

 130. Kapitalna walka. Bardzo dobry występ Pioterka na tle doświadczonego Fina. Dominacja nie podlegała dyskusji. Poza groźną sytuacją w 1r, założonym duszeniem nie było silnych na Hallmana. Dobra robota Płetwal

 131. Konfesjator słabawy. Już nie chodzi o głos bo nie każdy jest tak obdarzony jak Buffer, no ale głupie komentarze zupełnie jak za bodajże pierwszej edycji z komentatorem z tvn (czy skąd on tam był, wiecie o czym mówie)

  A walka – fenomenalny pokaz ze strony Hallmanna.

 132. Kurde, rywal ledwo żywy, 30 sekund do końca i zamiast spróbować skończyć pójście po decyzję…Rywal już cały z waty był prawie, szkoda. UFC by lepiej na to patrzyło, żeby się dostać trzeba zaimponować, a takie walki ewentualnie toczyć już u nich.

  No, ale wygrana pewna patrząc na całość, 30:27. Przynajmniej wg mojego systemu, bo w KSW mogłoby być dosadniej.

  Piotrek Strus, Karolina Kowalkiewicz…że K&L pozwolili im tam świecić wizerunkiem 😉

 133. Zapewne będzie podawana jedynie w przypadku niejednogłośnych decyzji…

 134. Ależ dominacja i swoboda! On się nawet mocno nie zmęczył! Oby Cholewa na niego postawił i zrobił z niego jedna z twarzy organziacji.

  A co do Alfa – mi się bardzo podoba jego praca. 

 135. Mamy drugiego Helda?? 🙂

  chyba sobie żartujesz człowieku , on Heldowi to narazie do piet nie dorasta

 136. no Płetwa dał radę. teraz tylko czekać na resztę znakomitych zestawień.

 137. Ktoś mówił o reklamach w części od 20?Ja mam "poczekalnię"…

  Yagiel, serio? Mi wyglądał na trochę wycieńczonego. Było czym, no ale jednak. Nie jak Fin co prawda, który to obrywał bardzo dużo bomb…No, ale szczęki mu trzeba pogratulować 🙂

 138. Zajebista walka Piotrka! No zaczęło się godnie choć fin troszkę przygaszony…

 139. Dobry pojedynek, szkoda, ze zabrakło wykończenia. Alf mi średnio pasuje, ale lepiej niz poprzedni typek. 

 140. Kapitalna walka na rozpoczęcie gali 😉 Vainkainena zrobiło mi się żal już przy wejściu do okatgonu. Muzyka normalnie jakby szedł na pewną śmierć. Darek widze odpuścił światła i oprawę a wyjście zawodników praktycznie takie jak początki bellatora 😉

 141. @Born2Kill 

  Przecież właśnie o to chodzi, że nawet na gali konkurencji Polsat promuje gwiazdy KSW, nie wiem jak mogłoby to szkodzić K&L 😉

  @Yagiel

  Nie zmęczył się? Mi się właśne wydawało, że się wypompował.

 142. jebne śmiechem jak Mirek zamiast baneru da swoją śmieszną klubową koszulkę 😀

 143. jest błąd bo Agnieszka nie jest wychowanką GB Łódź tylko Natal Gold Team

 144. Jak narazie gala stoi na dobrym poziomie tyle, że ipla dupy dawała na undercardzie

 145. Piotrek bardzo dobra walka. Kontrola pojedynku bardzo dobra i wszystko pod dyktando Płetwala. Stójka i lewy sierp funkcjonowały bardzo dobrze. Mam nadzieję, że jeżeli zawalczy jeszcze na MMAA, to będzie to na rozpoczęcie transmisji na otwartym Polsacie, a nie na Polsacie Sport.

 146. Hallmann zdominował, szkoda że zrezygnowali z łokci mogło się skończyć wcześciej. Alf się sprawdza, wolę jego przynajmniej nie będzie mind fucków : )

 147. Czyli nie byłem sam w poglądzie na temat cardio Piotrka.Już te siadanie pod siatką kiepskawo się prezentowało.

  Heileris, no można i tak, ale gwiazdy UFC na gali Strikeforce wśród publiki to widziałem dopiero na pożegnalnej gali Strikeforce, gdy było jasne, że cała organizacja wchłaniania jest przez UFC 😉 nie mam nic przeciw współpracy, a nie wybijaniu się nawzajem, ale jednak różnicę odczułem 🙂

  Maras, wolałbyś reklamy zamiast poczekania? Tym się charakteryzuje PPV właśnie 😀

 148. Są przerwy bo na polsacie reklamy pokazują. Myślałem ze to oczywiste. Poza wpadkami przy undercard ipla daje radę.

 149. Mam nadzieję, że jeżeli zawalczy jeszcze na MMAA, to będzie to na rozpoczęcie transmisji na otwartym Polsacie, a nie na Polsacie Sport.

  Ja mam nadzieje, że cała główna karta następnej MMAA będzie na otwartym Polsacie ; )

 150. Bardzo dobra walka w wykonaniu Piotra, a Alf nawet spoko, szału co prawda nie ma, ale widać, że się stara. Lepszy on niż Lenartowicz..

 151. jebne śmiechem jak Mirek zamiast baneru da swoją śmieszną klubową koszulkę

  przecież to jest jego banerLaughing powiesi ją na klatceLaughing

 152. Są przerwy bo na polsacie reklamy pokazują. Myślałem ze to oczywiste. Poza wpadkami przy undercard ipla daje radę.

   

  Aaaa już myślałem, że coś się zjebało…

 153. Co to za muzyka na wejście Tymka? Hallman powinien być na głównej karcie zamiast Jotki

 154. Tymek dobre wejście : )to jest kawałek z 60 sekund ? dobrze pamiętam ?

 155. alf chyba lepszy od dracego morde lenartowicza z lipnym glosem ale tez bez rewelacji. Waldek z KSW rzadzi:D

 156. @Born2Kill

  Różnica jest taka, że gale Strikeforce realizował pewnie ktoś inny niż ten co realizuje UFC więc pewnie specjalnie nie pokazywali gwiazd UFC po prostu nie mieli w tym interesu. W tym przypadku obie gale (KSW i MMAA) robi Polsat i dlatego realizowator pokazał Karoline i Salete bo zależy mu na promocji obu przedsięwzięć.

  PS. Tymoteusz Świątek z koszulką Punishera 🙂
  „I’m happy, healthy, white and moderately wealthy.” – Forrest Griffin
  „He told me to go kill the guy. I was so happy.” – Diego Brandao po spotkaniu z Wandereliem Silvą.

 157. Alf na plus, Piotrek kolejna zajebista walka. Zobaczymy teraz co pokaże Tymek. 

 158. Hallmann nie dorasta Heldowi do pięt? Odważne. IMO w ich walce Piotrek móglby znokautować Marcina. Held może by wygrał przez poddanie, na punkty nie wiem jakby to poszło.

  Teraz Tymek Świątek, Polski Brad Pickett. Heheh

 159. Alf na duzy plus, jeszcze z 1-2 gale i bedzie ciskal angielszczyzna niczym legendarny Waldemar Kasta ;p
  na chuj oni przeciagaja wejscia zawodnikow!?

 160. @Aligeiter dzięki. Oba wejście dobre energetyczne. Co do Alfa napewno jest lepszy niż ten burak z pierwszej gali ale trochę mu brakuje moim zdaniem głosu do Lenartowicza. Ale i tak jest ok.

 161. Heileris, no racja, to wspólna kwestia 😉

  Najciekawsze starcie z karty jak dla mnie, kurde, a pare lat temu nie chciałem by Polacy się spotykali ze sobą. w ringu/klatce..

 162. Właśnie najbardziej mnie denerwuje, zarówno w MMAA jak i KSW, to że ludzie tak długo wchodzą. Czasem wchodzą 2x dłuzej, niż trwa walka. W UFC zawsze jakoś szybciej to leci.

 163. Co Ty…chłopaki cięższe ciut ode mnie, a sporo niższe 🙂

  Oby bez zbędnego respektu i jednak niech będzie wojna, z plusem dla obu karier…

 164. Światek słabizna, liczyłem na niego i postawiłem w typerze. Więcej wygranych jednak nic nie znaczy xD

 165. Jak dla mnie Tymek dużo aktywniejszy z dołu. Lasota miał tylko obalenia i pare ciosów sensownych z góry. No, ale runda dla niego. Przewagi w parterze jednak zbyt dużej nie widać jak na to co mówili znawcy nabijania przez Tymka rekordu poprzez bicie ogórków.

 166. Brawo za próbę podbródka, ale niestety, musi bronić obaleń,sprawle…aż się Lasota zmęczy.

 167. W sumie zgadzam sie jednak z wami – Lasota wygrywa ale w słabym stylu. Omen w stójce fajnie sie prezentuje

 168. ale Lasota ucieka, nie ma w ogóle stójki czy jak?:-/ Sądzę, że UFC prędzej się Tymkiem zainteresuje patrząc na styl walki…

  Czemu go nikt obron obaleń poprzez underhooki nie nauczył tylko takie łapanie w pół…

 169. Nie lubię koguciej nawet w UFC…Wolę 100% bardziej oglądać walki kobiet 😀
  jak wam działa teraz ipla? Ja korzystam od kilkunastu minut i działa wyśmienicie, a widziałem wcześniej narzekania.

 170. Pewnie większosc przeszla na PS, moze dlatego lepiej 🙂

  P. – dokładnie…

 171. Następnym razem panie Kowalik – stójkowicz dla Świątka i będzie niezła walka…

  A tak to średni mi się podoba..

 172. Lasota pełna kontrola, Tymkowi udało się jakoś przetrwać. Generalnie Tymek trochę mnie zaskoczył tym, że tak długo wytrwał.

 173. Lasota = marnota!!! nie chce takich typów oglądać. Ze stójkowiczem nie potrafi sobie w parterze poradzić…

 174. Głupio zostawił te plecy, bo było jasne, że wskoczy tam BJ…a RnC w tych wagach łatwiejsze 🙂

  20:18 na razie. Oby 3 runda była w stójce, niech to będzie pojedynek MMA, a nie jednopłaszczyznowy.

 175. Omen no kurwa chodz tu -buhahahah zejdz człowieku z klatki bo kompromitacja juz ogromna

 176. Ale ten Tymek to wieś. Sędziuje walkę, krzyczy do przeciwnika…

 177. no jasna cholera! Co za tragedia. "CHODŹ TU KURWA" mimo, że targane emocjami było słuszną reakcją. Była okazja aby to wygrać i znowu leżanka.

 178. Lasota ucieka dookola octagonu, a Świątek celuje do niego z łuku.
  hehe niezly skecz

 179. Lasota spierd… przed słabym Tymkiem jak Najman przed Koksem… żałosny typ!!! żal!!!

 180. Kończ lamusa – o kurwa ale to ciota ale lamus  – nie odleciałem

 181. Światek- największy frajer w klatce jakiego widziałem EVER. Najman dawał lepszy poziomi i ogarnięcie w klatce, niż Ty wieśniaku. Totalny leszcz, aż nie mogę uwierzyć, że ktoś taki walczy na mma attack. Pomiędzy 1, a 2 rundą „kurw, wiem” Na polsat sport takie coś, no co za wieśniak. Zero szacunku. I ta stójka hahaha, bo walne, to ma być stójkowiec?

 182. Tymek jak Diaz, co Wy chcecie…tyle,że Lasota ucieka jak nikt inny kogo z Diazem chyba kiedykolwiek pamiętam.

  A tak wydaje się groźny z twarzy, zawiodłem się nim, choć BJJ mocne. Myślałem, że nie zdoła udowodnić tego na "budowlańcu", no ale jednak. Obrona pleców to podstawa przy tej przewadze skilli, nie mówiąc o obaleniach.

 183. Swiątek = ogórkowy rekord. Do tego wieśniak z niego straszny i aż mi jest wstyd jak członkowie rodziny oglądają to ze mną i musze im tłumaczyć, że to tylko jeden wyjątkowy tuman, który kompletnie nie potrafi przegrywać i panować nad swoimi emocjami.

 184. Masakra. Świątek wieś, Lasota biega w kółko jak poj… Słabizna. To było dramatyczne i baaardzo słabe. Lasoty już bym nie zapraszał, walki daje słabe. O panu „kurwa, ej” nie wspomnę.

 185. Chyba bład sędziego, Świątek nie odpłynął… Walka słaba i chyba coraz bardziej nie lubię typowych parterowców…
  „I’m happy, healthy, white and moderately wealthy.” – Forrest Griffin
  „He told me to go kill the guy. I was so happy.” – Diego Brandao po spotkaniu z Wandereliem Silvą.

 186. Nie odleciałem kurwa!

  Co za wieśniak, masakra. Pięknie Marcin go kontrolował i Świątek nie istniał w tej walce, oprócz tych kilku ciosów.

 187. Temu Panu już podziękujemy… umiejętności komiczne (pozycje ala Bruce Lee), przygłup….

 188. nie odleciałem… no chodż tu k….. no ijak tu można nie lublic swiatka? 🙂

 189. Wytłumaczcie im, że to dla dobra emocji i show 😉 Młody chłopak, ale bić się lubi, szkoda, że nie bylo mu to dane, bo rywal dobrze operował wstecznym.

  W stylu BJ Penna? Kur…BJ uciekający?Nie ta bajka.

  Emocje w walce były, ale to dzięki Tymkowi, tak byłoby jedno wielkie uciekanie z lay and prayem. Nie sądziłem, że Tymek się tak dobrze pobroni tak długo przed zachwalanym Lasotą.

 190. Podsumowaliście już za mnie – tylko sie dopisze, że walka słaba. Tymek robił wieś, nie korzystał z okazji w stójce a Lasota swoim stylem zaserwował mega nudę.

 191. Generalnie walka słabawa jak na kategorię kogucią. Lasota robił swoje, a więc wykorzystał wszystkie luki Świątka. A tyme – zachowanie beznadziejne – sędziuje walkę, krzyczy do przeciwnika, rzuca bluzgami, a potem nie może pogodzić się z porażką chociaż było widać, że odpłynął.

 192. Na ksywke BJ trzeba sobie zasłużyć, a nie spierdalać przez 3 rundy na wstecznym

 193. Świątka mimo tekstów – bardzo chcę jeszcze zobaczyć… Lasocie dziękujemy.

  Jeżeli już – dać mu graplera..
  Rozumiem że się bał stójki – ale żeby aż tak?

 194. Fakt, mógł się powstrzymać od wiesniackich odzywek "no chodź tu kurwa" "nie odleciałem kurwa" i inne kurwy padające podczas przerwy pomiędzy rundami. To nie mikro gala w pipidówce, tylko na otwartym polsacie przed tysiącami widzów. Wstyd…

 195. Panowie, jakich okazji nie wykorzystywał? Nawet do leżącego Lasoty podchodził, bo wiedział, że to jedyna szansa go dorwać…

 196. @Artur

  hahaha, +1

  @Born

  Chodzi o to, że nic na tym nie ugrał. Próbować to próbował ale na chęciach sie kończy
  Living After Midnight

 197. Troche za duzo tych kurw, suk i chujow.

  Bardzo kiepska walka. Teraz juz wiem, czemu miala byc na undercardzie.

 198. Lasota może nie walczy bardzo interesująco i emocjonująco ale z pewnością skutecznie i oby tak dalej. Tymek troche słabo się zachował no i zero argumentów w parterze. Co do jego rekordu i tego czy jest nabijany czy nie wystarczy spojrzeć jak często walczy i z kim, 3 maja czyli za niecały tydzień walczy na Coloseum w Zakopanem a jego przeciwnikiem będzie gość z rekordem 0-0

 199. Goddard udowadnia, że jest świetnym sędziom. Słaba walka, Świątek pokazał jakim jest kozakiem z rekordem zrobionym na "debiutantach".

 200. Nie chce oglądać frajerów spierd… po ringu. od tego są freakfighty!!!

  Mam nadzieje że Lasota zostanie dojechany, bo ze słabiutkim Omenem nie potrafił sobie poradzić.

  Dobrze że publika wygwizdała tego ćmoka.

 201. walka żenująca. czekam na jakiegoś fantstycznego stójkowicza dla Lasoty. który potrafi bronić obaleń.

 202. Szczerze gdyby Tymek chociaż troche umiał by bronic sie przed obaleniami Lasoty spokojnie by to wygrał. Z chęcią zobaczyłbym ich rewanż!!

 203. Trochę wieśniak z naszego Tymka
   

  odpuście takie teksty słabe, chłopak jest żywiołowy i fajnie, nie skorzystał z prezentu w trzeciej rundzie

  ciśnięcie od wieśniaków zajebiste  dowartościowanie Applause

 204. Świątek mógł trochę popracować nad obroną przed obaleniami. Tak widoczne te wejścia w nogi, a nawet raz nie odrzucił nóg do tyłu.

 205. Podpisujesz kontrakt na "walkę", czekasz kilka miechów trenując wielopłaszczyznowo, idziesz do tego oktagonu, niby w kierunku rywala, a potem szybszym krokiem latasz do tyłu niż szedłeś do klatki w przód? Paodia 🙂

 206. Tymek słabo. Takedown defence mniej niż zero. Rzucanie bluzgami to nie wszystko. Rozumiem, że emocje robią swoje, ale nie tędy droga. Ogólnie walka bardzo słaba, która nie powinna być w Polsacie Sport. Tymek niech lepiej zacznie trenować technikę, bo sama waleczność i ambicja, to nie wszystko.

 207. Jak nie potrafił sobie poradzić? Wykorzystał wszystkie luki Świątka, czyli brak zapasów i bjj. Szkoda tylko, że walka była nudnawa.

 208. piosenka do której wychodził właśnie Livio Victoriano ? zna ktoś tytuł ?

 209. Jeśli widzicie coś dobrego w freak-fighcie dzisiejszym w kwesti promocji MMA to dziwię się, że nie widzicie tego co robił Tymek i jak reagowałą publika na to kto chciał walczyć. Tymek promuje walkę i efektowność tego sportu, mimo wszystko .Nie byłoby bluzgów, gdyby Lasota podjął walkę, ale uciekał jak mało kto.

  Damian. Lasota zachwalany był straszliwie, a Tymek niedoceniany jeszcze bardziej ze względu na rekord i szybkość jego nabicia. Jak na tą różnicę to myślałem, że jak będzie parter to już w 1 rundzie się to skończy. Tymczasem początkowo doszło do podniesienia…

 210. swoją drogą mogli by Alfowi dać dokładne dane(albo wpisać dokładne w karte zawodnika) chodzi mi o wzrost niby pierdoła ale powinno się zgadzać 😉

 211. walka slaba, lasota ciągle uciekał.. czy o to chodzi w mma? żeby biegać w około przeciwnika? słabo słabo…

  a tymoteusz by troche ugryzł się w z język te gale mogą też małe dzieci oglądać,

 212. @maryjan
  Ja rozumiem – emocje, walka się nie układa, ale bez przesady. Ciągłe sypanie „kurwami”, zwłaszcza podczas walki, dyskusje – to jest wieśniackie zachowanie. nie znam gościa, nie chcę oceniać, ale zachowywał się jak wieśniak i tyle. Z dowartościowaniem nie ma to nic wspólnego, zwłaszcza, że trzymałem za niego kciuki, bo nie mogę oglądać takich zawodników jak Lasota w mma. Oni zabijają ten sport.

 213. Skoro Lasota taki jedwabisty to dlaczego spierdl… całą walkę?

  Dlaczego męczył się z gościem co o parterze wie pewnie tyle co Ozdoba?

  Nie bądźcie śmieszni. Oceniajcie nie po nazwiskach a mówcie prawdę.

  Lasota dostanie po głowie od zawodnika który potrafi się ustawić i skontrować.

  Nie po to płacę żeby oglądać bieganie po ringu.

  Lasota dostał strzała i zesrał się taka prawda.

 214. Dlaczego anouncer ma inne info niż te które wyświetlają sie na ekranie

 215. herzbi

  Może spisywane było przed tym jak Darka CBA zabrało i chłopaki wyrośli od tamtej pory crazy

 216. Dwóch grapplerów, a Piechota pokazuje klasę swego BJJ większą niż Lasota na Tymku przez większość walki.

  ManiekZ, doskonale ujęte 🙂

 217. Nie żebym się czepiał, ale w walce Hallmanna też co innego było na ekranie, a co innego powiedział Alf – inny rekord, pomniejszony o 1 walkę. Dodatkowo drugie N na końcu nazwiska Piotrka "ucięło". Niby detale, ale powinno być to dopracowane.

 218. Świetna runda Piechoty. Postawiłem w typerze na niego, ale nie sądziłem, że aż tak będzie dominował nad Victoriano. Rozbił go niemiłosiernie.

 219. Może być cała runda w parterze, a być ciekawa? Może.

  Fajna ta gala ogólnie już 🙂 emocjonująca przynajmniej.

  Na Sherdogu wygrał przez RnC Tymek 😉 Obaj na tej walce skorzystali co mnie cieszy osobiście. Tymek jest interesujący, bo chce efektownej walki, kto widział walkę finałową w Szkole Drwala ten wie o tym tym bardziej. Lasota dąży do wygrania za wszelką cenę, choć w niezbyt pasujący do MMA sposób.

 220. Hahaha, 11-0 rekord Świątka. Ostatnia walka przez REAR NAKED CHOKE. Ciekawe ROFL

 221. wow, mega kunszt grapplerski, leżenie

  ale trafił nieźle, trzeba oddać;D

 222. Pięknie! Brawo Piechota 

  Escobar zaoszędził trochę kasy 😀
  „I’m happy, healthy, white and moderately wealthy.” – Forrest Griffin
  „He told me to go kill the guy. I was so happy.” – Diego Brandao po spotkaniu z Wandereliem Silvą.

 223. Sędziowie z KSW pozwolili by jeszcze na pare ładnych bomb po takim ciosie 😀

 224. Nawet nie bomba, w punkt 🙂 Prawie jak Njoukani 😉

  Piechota bardzo dobry występ.