Drwal

Za www.tomaszdrwal.pl:

Na portalu Onet.pl rozpoczęła się właśnie emisja nowego videobloga dokumentującego moje przygotowania do walki na gali MMA Attack 4, która już 26 października odbędzie się w gdańskiej Ergo Arenie.

To nie będzie typowy videoblog. W ciągu tych kilku tygodni poznacie mnie lepiej zarówno z zawodowej, jak i prywatnej strony. Chciałbym jednak, żebyście też lepiej poznali mój sport i specyfikę jego treningów. Zobaczycie, ile potrzeba charakteru i serca wojownika, żeby uprawiać MMA, ale też jak ważne są umiejętności techniczne i – przede wszystkim – myślenie. Myślenie zarówno podczas walki, jak podczas treningów. Staram się nic nie pozostawiać przypadkowi. Każdy element musi mieć swój cel, inaczej jest stratą czasu i zdrowia. Inaczej nie przybliża mnie do tego, co chcę osiągnąć.

Ale ten videoblog nie będzie tylko o mnie. Poznacie wielu innych fighterów, którzy dokonali podobnego wyboru – wybrali MMA. Większość z nich dopiero zaczyna swoją przygodę z tym sportem. Wszyscy marzą o wielkich walkach i wielkich zwycięstwach. Zobaczycie, jak z kolejnymi treningami robią małe kroki w tym kierunku.

Z każdym tygodniem i z każdym dniem, jestem bliżej oktagonu. Droga do niego jest jednak bardzo długa i wymagająca. Oglądając kolejne odcinki videobloga, będziecie mieli okazję przebyć tę drogę razem ze mną. Aż do momentu, gdy klatka się zatrzaśnie i pozostanie zrobić tylko jedno – zwyciężyć.

Zobaczcie początek tej drogi – przed Wami pierwszy odcinek!

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.