PPP_4087-1

Dwa polsko-amerykańskie pojedynki w wadze średniej znalazły się w listopadowej dziesiątce najlepszych walk miesiąca Tima Leideckera na portalu Sherdog.com. Niemiecki dziennikarz tak opisał zestawienia Tomasza Drwala z Garym Padillą na MMA Attack, 5 listopada w Warszawie i Michała Materli z Mattem Horwichem na KSW 17, 26 listopada w Łodzi:

Tomasz Drwal vs. Gary Padilla – MMA Attack, 5 listopada, Warszawa, Polska

Wielu fanów było zszokowanych gdy polskie gwiazdy Drwal i Maciej Jewtuszko zostały zwolnione z UFC. Irokez znalazł zatrudnienie w KSW, podczas gdy Goryl podpisał kontrakt z nową organizacją MMA Attack. Promocja rzuca wyzwanie długoletniemu liderowi w starciu o panowanie na polskim rynku rezerwując matecznik KSW warszawski Torwar, a nawet wypożyczając oficjalną klatkę UFC na swoją pierwszą galę. Drwal zmierzy się na niej ze swoim byłym kolegą z Alliance MMA Garym Padillą w walce wieczoru części MMA rozpiski. Inny były zawodnik UFC Peter Sobotta oraz były mistrz UFC w wadze ciężkiej również walczą na tej europejskiej mega gali.

Matt Horwich vs. Michal Materla, KSW 17, 26 listopada, Lódź, Polska

KSW, flagowa polska organizacja, chce podkreślić swoje ambicje stania się najlepszym show w Europie prawdopodobnie najlepszą kartą walk w jej ośmioletniej historii. Chociaż na gali walczą trzy największe gwiazdy KSW Mamed Chalidow, Mariusz Pudzianowski i Jan Błachowicz, najciekawszym starciem wydaje się eliminator do pasa w wadze średniej, w którym zwycięzca turnieju KSW 6 Materla podejmie byłego mistrza IFL Matta Horwicha. Cipao przez dłuższy czas miał problemy z kontuzjami, ale w wreszcie powrócił zdrowy i gotowy na największe wyzwanie w swojej sportowej karierze.

Ruan Potts vs. Andrew van Zyl – EFC Africa 11, 10 listopada, Johannesburg, RPA
Bobby Lashley vs. Dave Huckaba – Shark Fights 21, 11 listopada, Lubbock, USA
Rich Clementi vs. Ronnie Rogers – Victory Promotions: Clementi vs Rogers, 12 listopada, Lowell, USA
Shamil Abdurahimov vs. David Olivia – ProFC 37, 9 listopada, Ufa, Rosja
Marius Zaromskis vs. Bruno Carvalho – Rumble of the Kings, 26 listopada, Sztokholm, Szwecja
Eddie Alvarez vs. Michael Chandler – Bellator 58, 19 listopada, Hollywood, USA
Shinichi Kojima vs. Kiyotaka Shimizu – Shooto: Shooto the Shoot 2011, 5 listopada, Tokio, Japonia
Fedor Emelianenko vs. Jeff Monson – M-1 Global: Fedor vs Monson, 20 listopada, Moskwa, Rosja

Cały artykuł tutaj.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.